SMM-маркетинг

від - на місяць

Просування бізнесу в соціальних мережах, ведення аккаунта, створення контенту, залучення цільової аудиторії

Запропонувати проект
Що таке SMM-маркетинг?

Згідно з офіційною статистикою, близько 30% населення Землі мають сторінки в соціальних мережах. Більше 2-х мільярдів чоловік проводять в інтернеті в середньому 2 години на день. Дані говорять про те, що ми стали свідками початку епохи соціальних медіа. Кожна компанія, що має сторінку в соціальних мережах, намагається розкрутити її і залучити максимальну кількість користувачів. Саме для цього потрібне комплексне smm просування. Кількість підписників і інші параметри є важливими показниками авторитетності. Якщо ваша компанія тільки виходить в інтернет або вже володіє власною сторінкою, то обов'язково потрібно просування в соціальних мережах.

 

SMM просування

 

SMM (Social Media Marketing) - популярний і ефективний метод просування в соціальних мережах. Унікальний інструмент вважається нестандартним способом реклами і дозволяє залучити цільову аудиторію. Сьогодні SMM можна назвати перспективним методом, що дає можливість вільно спілкуватися з користувачами і клієнтам. Smm послуги мають доступну ціну і не вимагають значних фінансових вливань, завдяки чому підійдуть навіть починаючим бізнесменам.

 

Ефективне smm просування - це не тільки багато лайків і підписників, цікавий і не дуже контент. Сьогодні smm реклама здатна привести цільову аудиторію і принести реальні продажі. Зрозуміло, що будь-яка людина може створити групу або сторінку, публікувати 5 записів на тиждень і чекати нових клієнтів. Однак все працює трохи інакше і без комплексного підходу результат вийде невдалий.

 

Для ефективної розкрутки рекомендуємо звернутися в smm агентство. Студія Simplex Agency пропонує широкий спектр послуг з просування в соціальних мережах. У нас в команді тільки досвідчені і кваліфіковані фахівці, націлені на результат. Ми відповідально ставимося до своєї роботи і гарантуємо позитивний ефект.

 

Чого можна домогтися за допомогою SMM?

 

Smm маркетинг - це простий, але ефективний інструмент для бізнесу. Комплексне просування дозволяє:

 • Залучити цільову аудиторію.
 • Збільшити конверсію.
 • Зробити бренд більш впізнаваним.
 • Знайти клієнтів.
 • Налагодити зворотний зв'язок.
 • Збільшити продажі.
 • Розшити територію залучення.
 • Проводити маркетингові дослідження.

Тут вказана лише частина можливостей, що забезпечує правильне smm просування.

 

Незаперечною перевагою реклами є доступна ціна. Вкладаючи в просування продукту в соціальних мережах, результат буде помітний лише через кілька тижнів. Але серед користувачів існує хибна думка, що, починаючи з першого дня просування, клієнти та продажі поллються річкою. Насправді гарантувати настільки миттєвий результат не можна. Як показує практика, віддача може з'явиться і через місяць після запуску спільноти або сторінки. Цільова аудиторія повинна познайомиться з брендом, дізнатися продукт ближче.

 

Основні напрямки роботи SMM

 

СММ розкрутка - комплекс дій по просуванню сайту в соціальних мережах. Робота одночасно ведеться за кількома напрямками. Професійне smm агентство надає повний спектр послуг, пропонує ефективні інструменти і створює повноцінну рекламну компанію. Ключові напрямки наступні:

 • Створення сторінок, груп, спільнот на платформі.
 • Розвиток і розкрутка, настройка рекламних компаній, створення стратегії по просуванню.
 • Залучення аудиторій і нових користувачів. Активно проводяться конкурси та різноманітні розіграші.
 • Розробка цікавих ігор і корисних додатків для користувачів.
 • Просування в інших спільнотах, розміщення постів, наповнення контентом.
 • Аналітика, аналіз конкурентів, моніторинг соціальних мереж, оформлення рекомендації по просуванню.

Сьогодні smm послуги користуються попитом в будь-якій соціальній мережі. Чим вища популярність платформи, тим краще для бізнесу. Можна отримати більш широку цільову аудиторію, більше лайків, підписників і відгуків. Найпоширенішими соціальними мережами можна сміливо назвати Instagram, Facebook, Twitter, ВКонтакте.

 

Переваги smm просування

 

Можна сміливо сказати, що маркетинг в соціальних мережах - це особливий вид реклами. Він дозволяє не тільки розкрутити бренд, конкретний товар або послуги, а й отримати зворотній зв'язок від клієнтів. Таким чином, компанія має можливість вивчити цільову аудиторію, її бажання і переваги. Для цього створюються корпоративні сторінки, групи і пабліки. Люди залишають відгуки, компанія вивчає їх і робить висновки для покращення бізнесу, продукту, обслуговування. Потенційні клієнти отримують ширшу інформацію про компанію та на її підставі приймають рішення про здійснення покупки.

 

Необхідно виділити основні переваги, які має smm реклама. До них слід віднести:

 • Прийнятна вартість. Запуск рекламної компанії вимагає невеликих фінансових вкладень.
 • Велика аудиторія. Більше 2-х мільярдів людей мають сторінки в соціальних мережах. Відповідно, знайти потенційних клієнтів досить просто.
 • Можливість відбирати користувачів. Smm маркетинг ефективний тим, що можна обмежити коло людей, яким буде показана реклама. Наприклад, цільову аудиторію можна ранжувати за певними критеріям (інтереси, вік, місце проживання).
 • Напрацювання іміджу. Люди дізнаються про компанію, регулярно отримують інформацію, спеціальні пропозиції, повідомлення про новинки та розширення асортименту.
 • Тривалий ефект. Максимальна ефективність розкрутки досягається через певний час, однак ефект зберігається довго.

 

Просування в соціальних мережах - це дешевий, доступний та результативний спосіб розкрутки бізнесу. Комплексний підхід дозволяє залучити цільову аудиторію, утримувати її протягом тривалого часу і провести до продажів.

 

Розкрутка є складним і трудомістким процесом, має свої особливості та нюанси. Не завжди на різних сторінках і спільнотах діятимуть стандартні, схожі методи. Тому просування повністю індивідуальне, необхідно правильно підібрати інструменти і ефективно їх використовувати.

 

Основна увага приділяється вибору платформи і створенню стратегії. Тільки поетапні дії, націлені на результат, будуть ефективними. Повноцінне, довгострокове просування в соціальних мережах може перетворити групу або сторінку в такій же канал для продажів, як і сайт в пошуковій системі.

 

Етапи просування

 

Кожне smm агентство має власний алгоритм роботи. Однак в цілому, етапи просування однакові. Давайте розглянемо основні:

 • Аналіз ринку та цільової аудиторії. Спочатку аналізується ринок. Необхідно зрозуміти, чи корисний продукт користувачам, які у нього основні переваги. Обов'язково вивчаються конкуренти і існуючі кейси, оцінюються позиції інших компаній і їх методи smm реклами. Ключовий фактор успішної маркетингової компанії - це правильно підібрана аудиторія. Необхідно зрозуміти, що подобається людям, як вони приймають рішення, що їм потрібно і які переваги вони цінують в продукт / послугу.
 • Створення стратегії. Реклама заради реклами не принесе результату. Проект або компанія повинні ефективно вирішувати поставлені завдання. Необхідно чітко їх сформулювати і розробити медіаплан. Він включає в себе текстові підводки, візуальний контент. Обов'язково визначається і встановлюється графік розміщення.
 • Запуск таргетированої реклами. Крім якісного контенту, для просування в smm з нуля потрібне додаткове стимулювання. Таргетингова реклама при правильному налаштуванні має високу ефективність і може принести досить швидкий результат. Пости та оголошення побачить тільки цільова аудиторія - люди, зацікавлені у ваших послугах або продукті.
 • Просування в соціальних мережах. Підбираються канали та майданчики, інструменти, складається детальний план. Фахівці приступають до втілення в реальність загальної ідеї. Крім розміщення таргетингової реклами, йде активна взаємодія з блогерами та громадськими особистостями.
 • Лідогенерація. Вищевказані дії дозволяють залучити потенційних клієнтів і залучити трафік на сторінку. Трафік конвертується в заявки і обробляється співробітниками компанії.

Якісні smm послуги дозволяють не просто домогтися впізнаваності, але і отримати продажу, збільшити дохід. Сьогодні неможливо уявити активний розвиток бізнесу без послуг просування в соціальних мережах.

 

Особливості SMM просування

 

Самостійне просування в соціальних мережах, як показує практика, не приносить бажаного результату. Без відповідних знань і навичок досягти поставленої мети досить складно. Саме тому важливо звернеться до досвідченого фахівця, людині, яка професійно підходить до своєї роботи і буде приділяти проекту час. Недостатньо створювати пости і регулярно виставляти їх. Адже це лише один з доступних інструментів.

 

Якщо ви хочете швидко і ефективно розкрутити сторінку або співтовариство, то звертайтеся до нас в smm агентство Simplex Agency. Ми пропонуємо комплексні smm послуги та ефективно просуваємо будь-які компанії, незалежно від їх спеціалізації. Професійний підхід дозволяє визначити і залучити цільову аудиторію, отримати трафік і продажі.

 

Популярні соціальні мережі мають унікальні системи контекстної і постової реклами. Важливо розуміти принцип їх роботи і ключові особливості. У нас в студії працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці з відповідними знаннями та навичками. До того ж, майданчики регулярно оновлюють функціонал і вводять нові «фішки». Самостійно встежити за оновленнями вкрай складно, не кажучи про те, щоб впроваджувати їх і аналізувати ефективність. Simplex Agency в цій справі профі і зробить будь-яку роботу за вас.

 

З огляду на вищесказане, можна виділити основні компоненти, що дозволяють вести ефективний smm маркетинг в соц. мережах:

 • Грамотний фахівець.
 • Ефективна реклама.
 • Розмір бюджету.

Стратегія просування залежить від бізнесу, обраної соціальної мережі, термінів і цілей. Важливо враховувати особливості продукту, його ключові переваги і корисність для користувачів.

 

Чому слід звернутися в Simplex Agency?

 

Сучасне smm агентство Simplex Agency має хорошу репутацію і пропонує ефективні послуги просування в соціальних мережах. У нас в компанії працюють досвідчені фахівці з великим стажем роботи. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на допомогу і підтримку професіоналів. У нас в команді є:

 • Аналітик.
 • Маркетолог.
 • Контент менеджер.
 • Експерт з соціальних мереж.

Ми знаємо, що таке просування в соціальних мережах і готові запропонувати ефективне рішення для вашого бізнесу.

 

Просування на українському ринку має свої особливості. Simplex Agency враховує існуючі нюанси і пропонує розкрутку smm з нуля. Співпрацюючи з нами, кожен клієнт отримує цілий ряд переваг:

 • Професійний підхід. Фахівці вивчають ринок і аналізують конкурентів. Для кожної компанії створюються індивідуальні стратегії, що дозволяє домогтися результату. При необхідності фахівці коригують стратегію для досягнення поставлених цілей.
 • Доступні розцінки. У нас в студії вартість просування сайту в соціальних мережах одна з найнижчих на ринку. Нам вдалося досягти цього завдяки оптимізації робочих процесів і використанню ефективних інструментів розкрутки.
 • Гарантія результату. Ми самостійно оформляємо і розвиваємо сторінку, використовуючи виключно «білі» методи. Сторінки отримують тільки справжню, живу і зацікавлену аудиторію.

У нас в студії smm просування здійснюється повністю віддалено. Ми завжди враховуємо побажання і вимоги клієнтів, індивідуально узгоджуємо бюджет на рекламу.