Сайт візитка

Прагнете зробити власну компанію, продукт або послугу більш відомими? Отримати максимальний результат при мінімальних вкладеннях може кожен. Для цього знадобиться ефективний і привабливий сайт візитка. Проста і зручна сторінка здатна коротко розповісти про бренд або окремий напрямок діяльності, зацікавити потенційних покупців і збільшити обсяг продажів. Яскрава, цікава сторінка надає користувачам основну інформацію і спонукає зробити покупку або зробити замовлення.

Сайт візитка

Сучасний сайт візитка - максимально зрозумілий і легкий ресурс. Таку сторінку можна сміливо назвати візиткою бренду в мережі. Ключовою метою ресурсу є передача в короткій формі цікавої інформації про бренд, визначених продуктах і послугах, залучення уваги і збільшення довіри користувачів.

Сайт візитка компанії вважається повноцінним ресурсом і має великий функціонал. Єдина відмінність полягає в компактності. Сторінка преміум якості має доступну вартість і відмінно підходить для старту бізнесу в мережі. Управління здійснюється за допомогою зручної системи.

Красивий сайт візитка приваблює клієнтів і забезпечує комплексну взаємодію з ними. Найчастіше сторінка складається з 3-х сторінок і включають в себе:

 1. Головну сторінку.
 2. Сторінку з пропозицією.
 3. Контакти або форму для зв'язку.

Користувач всього за пару хвилин знайомиться з брендом або товарами, дізнається основну інформацію і може декількома кліками оформити замовлення або дзвінок.

Сайт візитка - обличчя компанії, адже клієнти, в першу чергу, звертають свою увагу на зовнішній вигляд, дизайн і наповнення. Саме тому слід відповідально підходити до розробки і довірити складну роботу професіоналам. Студія Simplex Agency пропонує широкий спектр послуг з розробки інтернет-магазинів і сайтів. Досвідчені фахівці готові швидко, недорого зробити сайт візитку відповідно до індивідуальних вимог і побажань замовника.

Ключові особливості сайту-візитки

Сайт візитка відрізняється від інших ресурсів структурою і наповненням. Слід виділити основні особливості:

 • Коротка і зрозуміла презентація.
 • Яскравий і простий дизайн.
 • Стабільне і швидке функціонування.
 • Адаптивність під будь-які пристрої.

Тобто, сайт візитка компанії виходить більш «легким», підходить як для ПК, так і для мобільних телефонів, і працює значно швидше.

Ключовий елемент сайту візитки - головна сторінка. Саме на ній розташована ключова інформація про бренд або продукт. Зазвичай подається у формі слайдера з графічним і текстовим наповненням. На головній сторінці обов'язково є логотип компанії і елементи фірмового стилю. В цілому, перша сторінка повинна надати потенційному клієнтові максимум корисної інформації в короткій формі.

Друга сторінка сайту візитки розповідає про продукт або послугу, що пропонує бренд або окрема людина. Інформація подається як в текстовому, так і в графічному форматі. Зазвичай сторінки доповнюються формою для зворотнього зв'язку. Спеціальна форма дозволяє відвідувачам швидко зробити заявку або зв'язатися з співробітниками. Також обов'язково вказуються контактні дані та інша інформація, може бути корисна для клієнта.

Який результат забезпечить сайт-візитка для компанії?

Сайт візитка - ідеальний варіант для старту роботи в мережі для будь-якої компанії. Головна мета сторінки - пошук клієнтів і збільшення продажів. Грамотна розробка сайту візитки здатна принести компанії або бренду цілий ряд переваг:

 • Економія коштів. Значно скорочуються витрати на рекламний бюджет. Користувачі самостійно знаходять оптимізовані ресурси за допомогою пошукових запитів. Власна сторінка надає більш широкі можливості, ніж рекламні блоки, і дозволяє розмістити більше важливою, корисною інформацією. Створення сайту візитки під ключ дозволяє заощадити, в порівнянні з альтернативними методами реклами.
 • Цілодобовий «офіс». Клієнти можуть перейти на сайт в будь-яку пору і отримати необхідну інформацію про продукт. Немає необхідності відвідувати офіс або чекати відповіді - вся інформація є в блоках.
 • Оперативне оновлення інформації. Зручна система управління дозволяє швидко оновлювати дані. Наприклад, можна змінити інформацію про розцінки, контактах або адреси. Дані оновлюються миттєво, що дозволяє своєчасно повідомити клієнтів про найменші зміни.
 • Зростання довіри. Наявність сайту візитки - позитивний знак для клієнта і сильна сторона будь-якої компанії. Люди часто здійснюють пошук інформації в мережі і яскрава, правильно оформлена сторінка позитивно впливає на збільшення довіри.
 • Додатковий заробіток. Сайт візитка з високим відвідуваністю забезпечує не тільки хороші продажі, але і може використовуватися для розміщення реклами. Таким чином, власник може отримати додатковий дохід.
 • Створення повноцінних рекламних компаній. Власний сайт візитка дає можливість створювати і запускати різноманітні рекламні компанії. Правильне просування забезпечить більш високі продажі і, відповідно, збільшення доходу.

Сайт візитка забезпечує ряд переваг для організацій, що прагнуть збільшити дохід. Сторінка з зрозумілим інтерфейсом і красивим дизайном полегшить поставлене завдання, дозволить розширити сферу діяльності.

Створення сайт-візитки в студії Simplex Agency

Провідна на ринку студія Simplex Agency пропонує широкий спектр послуг по створенню, просуванню інтернет-ресурсів. У нас можна замовити розробку сайту візитки в Києві абсолютно недорого. Ми розглядаємо сайт-візитку в якості ефективного інструменту для продажів і вирішення поставлених завдань. Сторінка ідеально підходить для просування компаній, що пов'язані з продажем товарів.

Створення сайту візитки в студії Simplex Agency передбачає виконання цілого ряду дій:

 1. Підключення системи аналітики. Дозволяє власнику сторінки відслідковувати кількість і особливості відвідувачів, основні джерела трафіку. Відповідно, з'являється можливість грамотно налаштувати і при необхідності відкоригувати рекламний бюджет на розкрутку.
 2. Адаптація дизайну під існуючі пристрої. Адаптивний дизайн дозволяє збільшити лояльність користувачів смартфонів, робить коректної і швидкої роботу ресурсу на будь-яких пристроях. Також слід зазначити, що алгоритм пошукової системи Google «любить» сторінки з адаптивним дизайном і віддає перевагу таким сторінкам при просуванні. Тому адаптивна верстка обов'язково робиться для кожного клієнта.
 3. Збільшення безпеки ресурсу. Кожна сторінка схильна до ризику бути зламаною. Досвідчені фахівці вживають заходи щодо захисту і впроваджують відповідні заходи. Ми гарантуємо не тільки доступну ціну сайту візитки, але і високий рівень безпеки.
 4. Комплексна SEO-оптимізація. У компанії Simplex Agency можна замовити, як створення сайту візитки абсолютно недорого, так і подальшу оптимізацію, просування в пошукових системах. Співробітники компанії є професіоналами в своїй справі і точно знають, як вивести сторінку в ТОП пошукової видачі.
 5. Зручне і просте управління. Сайт візитка легко управляється за допомогою багатофункціональної системи. Дозволяє редагувати, оновлювати контент на сторінці, видаляти і додавати текст, картинки та інші елементи. Адміністративна панель відповідає вимогам клієнта і підлаштовується індивідуально.

Компанія Simplex Agency в процесі розробки сайту візитки компанії впроваджує сучасні технології. Фахівці не використовують шаблони і створюють унікальний дизайн. Окрема увага приділяється юзабіліті інтерфейсу. Сторінка в обов'язковому порядку адаптується під мобільні пристрої і ПК. Ми пропонує не тільки найнижчу ціну в Києві на сайт візитку, але оригінальний, професійний продукт.

Чому слід звернутися в Simplex Agency?

Студія Simplex Agency працює в цій сфері тривалий час і має прекрасну репутацію серед клієнтів. Багато хто прагне замовити сайт візитку у нас в компанії з наступних причин:

 • Офіційний договір. Перш ніж приступити до роботи, обов'язково підписується договір. Вказуються зобов'язання обох сторін, перелік робіт і точна вартість розробки сайту візитки.
 • Індивідуальний підхід. Кожен клієнт для нас важливий, тому обов'язково береться до уваги думка замовника, переваги та поставлені завдання.
 • Унікальний дизайн. Кожна сторінка має оригінальний дизайн, створений з урахуванням вимог і побажань замовника. Не використовуються шаблони - будь-які рішення індивідуальні.
 • Адаптивна верстка. Розробка сайту візитки під ключ в Simplex Agency передбачає повноцінну роботу ресурсу на будь-яких пристроях.
 • Доступна вартість. У нас в компанії ціна сайту візитки одна з найнижчих серед конкурентів і доступна кожному клієнту. Оптимізація робочих процесів і зменшення витрат дозволили домогтися зниження вартості послуг.

Грамотний, надійний і зручний сайт візитка здатний принести ефективний результат будь-якої компанії. Важливою умовою на шляху до успіху є розробка сторінки досвідченими і кваліфікованими фахівцями. У студії Simplex Agency працюють справжні професіонали - ми допоможемо вийти вашому бізнесу на абсолютно новий рівень!