HTML листи

Складно зацікавити користувачів простим електронним листом. Одноманітна сторінка з текстом не приваблює увагу і часто залишається непоміченою. Сьогодні кожна людина отримує величезний потік спаму на пошту. В якості маленької перемоги можна розцінити навіть рішення адресата переглянути повідомлення. Однак ключовим завданням розсилки є пошук нових клієнтів і покупців. Ефективним і корисним може стати тільки грамотне, якісне сполучення. З метою привернення уваги користувачів активно використовуються html листи. Такі повідомлення мають гарний і яскравий дизайн, викликають симпатію, бажання ознайомитися з інформацією і надалі перейти за вказаним гіперпосиланням.

Що таке HTML листи?

Сучасне html лист - це потужний і ефективний маркетинговий інструмент для просування продуктів і компаній. Такий вид реклами зручний тим, що немає необхідності мати власну площадку в мережі. Грамотне і цікаве повідомлення дозволяє в стислі терміни:

 • Збільшити довіру до організації.
 • Завоювати лояльність клієнтів.
 • Збільшити обсяги продажів.

Провідні компанії розуміють ефективність електронних розсилок і активно використовують html листи для просування товарів і послуг. Розсилка є важливою частиною маркетингової стратегії і здатна забезпечити гідний результат.

Грамотний лист html з картинками є прекрасним способом донести до потенційних клієнтів актуальну інформацію. Будь-які дані можна надати в яскравому, цікавому вигляді, таким чином, привертаючи увагу і наштовхуючи на конкретні дії. Самостійно зверстати html лист вкрай складно. Виконання такого завдання вимагає наявності глибоких знань і відповідних навичок. Для кваліфікованої допомоги слід звернутися до професіоналів.

Студія Simplex Agency є лідером на ринку і пропонує широкий спектр послуг. Досвідчені фахівці допоможуть створити html шаблон листи, враховуючи індивідуальні вимоги і побажання. Ми працюємо в цій сфері тривалий час і точно знаємо, як привернути увагу клієнтів і ефективно просунути товар, послугу або компанію в цілому в інтернеті.

Як відбувається верстка?

Більшість людей не розуміють, як створити шаблон листа в gmail, і відмовляються від цієї ідеї. Однак таке рішення є неправильним, компанія втрачає ефективний спосіб просування і потенційних клієнтів. Розробляється повідомлення відповідно до встановленого алгоритму, воно повинно правильно відображатися на будь-яких поштовиках. Верстка складається з декількох етапів:

 1. Створення тексту. Повідомлення повинно містити цікавий і корисний текст, що закликає зробити дію. Замовник надає вихідну інформацію, і фахівці створюють відповідний текст.
 2. Розробка оформлення. Після підготовки тексту, фахівці приступають до розробки графічного оформлення html листа. Повідомлення має бути яскравим і красивим, привертати увагу користувача.
 3. Верстка макета. Графічне оформлення затверджується клієнтом, і розробники приступають до верстки макету.
 4. Перевірка. По завершенню всіх робіт обов'язково перевіряється правильність відображення. Перевірка здійснюється на основних сервісах електронної пошти.

Зробити грамотне html лист складно, тому кожен етап вимагає відповідального і уважного підходу. Тільки якісне виконання роботи дозволить отримати ефективний результат і втілити в реальність рекламні, дизайнерські задумки. Важливо створити зручне оформлення для високої конверсії та читання.

Ключові особливості верстки HTML листів

Необхідно не тільки створити гарний текст і привабливий дизайн, але і зробити якісну верстку html листа. Якщо розсилка не зможе відкритися навіть у 10% адресатів, то компанія втратить значну частину продажів. Верстка вимагає професійного підходу і відрізняється цілим рядом нюансів, обмежень. У разі неправильного виконання тієї чи іншої роботи, повідомлення може:

 • Некоректно відображатися.
 • Чи не відкриватися.
 • Чи не бути доставлено.

Саме тому для того, щоб створити шаблон листи в gmail, слід звертатися в спеціалізовану компанію.

Існують різноманітні програми для верстки листів. Однак подібні рішення спрямовані на автоматизацію процесу. Якість і ефективність таких повідомлень знаходяться на низькому рівні. Тільки послуги професіоналів дозволять добитися високого результату і отримати очікуваний ефект від розсилки.

Чому слід звернутися в Simplex Agency?

Компанія Simplex Agency готова швидко і недорого зверстати html лист для поштової розсилки. У нас в студії працюють досвідчені фахівці з відповідними знаннями та навичками. Ми індивідуально і відповідально підходимо до кожного проекту. Вихідний код ретельно опрацьовується і перевіряється кілька разів. Таким чином, нам вдається виключити можливі помилки і неточності.

Фахівці студії Simplex Agency створюють оригінальний, адаптивний продукт. Такі html листи зручно переглядати як з ПК, так і з мобільних телефонів. Однак це не єдині переваги компанії. Клієнти регулярно звертаються до нас з наступних причин:

 • Оперативне виконання роботи. Проект будь-якої складності займає всього кілька днів. Висока швидкість роботи не відображається на якості - html лист ефективно виконує поставлені завдання.
 • Попадання в спам виключено. Чистий валідний код запобігає потраплянню в категорію «спам» через неправильну верстку.
 • Адаптивна верстка. Повідомлення коректно відображаються на будь-яких поштових скриньках і завжди доставляються адресатам.
 • Доступні ціни. Оптимізація витрат і швидке виконання дозволили скоротити витрати на розробку. Розцінки в студії Simplex Agency доступні будь-якій компанії.

Готовий лист html з картинками може відправлятися через будь-які платформи розсилок. При необхідності досвідчені фахівці допоможуть правильно налаштувати розсилку.