Послуги стоматолога затребувані в будь-якому місті. Згідно зі статистикою ВООЗ, більшість дорослого населення страждає від карієсу. Однак висока конкуренція часто стає причиною складнощів при формуванні бази клієнтів. У вас в медичному центрі неповний запис? Є перевірений метод, як виправити ситуацію - розкрутка стоматологічної клініки в інтернеті. Комплексне сео просування стоматології дозволить залучити цільову аудиторію, збільшити відвідуваність сторінки і кількість звернень.

Просування стоматологічної клініки

Просування сайту є оптимальним варіантом для розкрутки нової стоматологічної клініки. Професійний підхід дозволить оперативно зібрати клієнтську базу і приведе до прибутку. Якщо клініка функціонує і надає послуги тривалий час, то розкрутка допоможе зміцнити позиції на ринку, збільшити впізнаваність і налагодити комунікацію з клієнтами.

Комплексне просування стоматологічної клініки вимагає відповідального підходу до виконання роботи. Успішний розвиток медичного бізнесу можливий тільки за допомогою послуга професіоналів. Ефективна розкрутка здатна призвести до наступних результатів:

 • Збільшення відвідуваності сайту.
 • Збільшення кількості заявок.
 • Збільшення прибутку.

Потрібно грамотне просування стоматології в інтернеті? Прагніть зайняти лідируючі позиції в обраній ніші? Маркетингове агентство Simplex Agency пропонує грамотні послуги!

Компанія має прекрасну репутацію і пропонує вигідні умови співпраці. Ми комплексно підходимо до просування сайту стоматології і гарантуємо ефективний результат в максимально стислі терміни. Команда фахівців допоможе клініці активно розвиватися і залучати нових клієнтів для лікування, збільшити впізнаваність, лояльність до бренду.

Що включає в себе розкрутка стоматологічної клініки?

З метою просування стоматології можуть використовуватися будь-які з існуючих інструментів маркетингу. Основним джерелом клієнтів найчастіше є пошукові системи і соціальні мережі. Просування сайту в мережі включає в себе наступні фактори:

 • Розкрутка з прив'язкою до локації. Клієнти повинні знаходити клініку за місцем розташування з прив'язкою до певного району. Додатковим джерелом клієнтів може стати прив'язка стоматології до карт Яндекс і Google.
 • Покращення довіри і просування бренду. Якщо клієнт знає бренд і має позитивну інформацію про нього, то більше спонукає до замовлення. Необхідно сідлати презентацію компанії якомога більшої аудиторії.
 • Робота зі сторінкою. Комплексна розкрутка стоматології збільшує трафік, відповідно зростають продажі і дохід. Слід приділяти увагу підтримці сайту, модернізації - основні моменти для активного розвитку.

Важливо розуміти, що в сфері стоматологічних послуг максимальний результат показують продажу в кілька торкань. При розробці стратегії просування потрібно ретельно опрацювати взаємодія співробітників з клієнтами. Необхідно приділити увагу кожному етапу, починаючи першим контактом і аж до замовлення.

Методи просування стоматологічних послуг

Методи просування стоматологічної клініки в інтернеті бувають абсолютно різними, використовуються окремо і в комплексі. Слід розглянути основні:

 • Пошукове просування. Маркетинг не завжди здатний забезпечити швидким результатом, незважаючи на високу ефективність. Майбутнє бізнесу за інтернетом, відповідно, необхідно наполегливо працювати в заданому напрямку. СЕО просування стоматології дає перший ефект не раніше, ніж через пару місяців. Необхідно якомога раніше почати роботу в заданому напрямку для отримання перших пацієнтів.
 • Контекстна реклама. Основні пошукові системи Google і Яндекс пропонують рекламні послуги і за окрему ціну показують оголошення. Тисячі людей можуть дізнатися про вашу компанію, вводячи в пошуковику схожі запити.
 • Нова сторінка. Сучасні і добре оснащені клініки іноді зовсім не займаються просуванням в інтернеті. У ситуації, що склалася немає сенсу розраховувати на значне зростання прибутку. Грамотна, інформативна і продумана сторінка здатна забезпечити клініку постійними пацієнтами.
 • Landing Page. Результативний спосіб просування стоматологічних послуг. Дозволяє зосередитися на конкретному реченні. В рамках повноцінної сторінки приділити увагу певної послуги досить важка. Односторінковий сайт дозволить в короткій формі розповісти про послугу, основні переваги і чому слід звернутися саме до вас в клініку. Власники стоматологій часто нехтують даними інструментом, однак на практиці такий підхід здатний залучити масу клієнтів.

Тільки комплексне, планомірне і системне просування послуг стоматологічної клініки здатне привести до ефективного результату. Ключовою метою роботи є розкрутка компанії, збільшення довіри і залучення нових пацієнтів. Реклама в мережі і просування сторінки в ТОП видачі - ефективні, і відносно доступні методи популяризації послуг.

Ключові особливості просування послуг

Займаючись seo просуванням для стоматології, важливо розуміти, що сайт повинен не просто давати відвідуваність, але і продавати послуги, приносити прибуток. В процесі розкрутки в обов'язковому порядку робиться моніторинг, аналіз основних показників. Пошукове просування повинно виконуватися під чуйним керівництвом фахівців, вносяться певні правки, проводиться робота по поліпшенню показників конверсії.

Особлива увага при просуванні стоматології слід приділити аналітиці сайту. Дозволяє досягти наступного:

 • Зрозуміти поведінку потенційних клієнтів.
 • Ви можете подивитись ефективність розкрутки.
 • Внести зміни для покращення функціонування.

Вивести стоматологічну клініку на перші позиції у видачі пошукових систем досить складно. Як вже говорилося вище, конкуренція вимагає швидких і рішучих дій в заданому напрямку. Висока конверсія дозволить швидко вийти на точку окупності і почати отримувати прибуток.

Просування стоматологічної клініки передбачає прив'язку сторінки до локального місця перебування. Такий спосіб розкрутки вважається ефективним, адже користувачі віддають перевагу пошуку доктора в заданому районі. Робота по просуванню обов'язково починається з виходу на перші позиції з прив'язкою до певної території.

Для активного розвитку медичного центру важливо просувати бренд, щоб користувачі шукали клініку за назвою. Отримати ефективний результат можна шляхом грамотної маркетингової стратегії. Кількість людей, які шукають стоматологію за назвою, буде активно збільшуватися.

Розкрутка в соціальних мережах

Позиціонування в соціальних мережах є важливим елементом просування стоматологічної клініки в Україні. Розкрутка в Facebook, Instagram здатна принести хороші результати. Власна сторінка - ефективний канал для залучення нових клієнтів та утримання постійних. Головне ретельно стежити за розвитком:

 • Підтримувати активність.
 • Працювати над контентом.
 • Влаштовувати акції.

Залучити нових передплатників можна за допомогою рекламних компаній, обов'язково необхідно розміщувати корисний, цікавий контент. У сферу стоматології можна віднести такі теми, як вибір відповідної щітки для зубів, догляд за порожниною рота. Корисний пост стане в нагоді користувачам, вони обов'язково поділяться ним з друзями, залучаючи нових людей на сторінку.

Комплексне просування стоматології також передбачає підтримку комунікації з клієнтами. Можна робити розсилки та акційні пропозиції за допомогою пошти, месенджерів. Важливо ретельно опрацювати і грамотно скласти стратегію розсилки, щоб люди отримували індивідуальний набір повідомлень. Не варто забувати про відгуки - грають роль зворотного зв'язку і служать доказом якісного сервісу, професіоналізму.

Вартість і терміни розкрутки

Вартість просування стоматологічної клініки в Києві розраховується індивідуально і залежить від цілого ряду нюансів:

 • Стан сторінки.
 • Технічні особливості.
 • Рівень складності.
 • Обсяг майбутньої роботи.
 • Конкуренція.

Чим більше має бути роботи, чим вище складність, тим більше грошей доведеться витратити для досягнення поставлених результатів. Величезне значення мають терміни - необхідно організувати швидке seo просування для стоматолога та клініки. Доведеться збільшити бюджет, однак робота буде виконуватися більш оперативно.

 

Послуги компанії Simplex Agency

Успіх і розвиток стоматологічної клініки в мережі в повній мірі залежить від підходу. Слід звертатися до фахівців і працювати виключно з професіоналами, які знають свою справу. Маркетингове агентство Simplex Agency пропонує грамотні послуги з просування стоматології. Компанії вибирають нас з наступних причин:

 • Кваліфіковані співробітники. У нас працюють виключно досвідчені фахівці з відповідними знаннями та навичками.
 • Рішення задач будь-якої складності. Ми відповідально ставимося до роботи, використовуємо сучасні методи розкрутки стоматологій і гарантуємо ефективний результат.
 • Прийнятні розцінки. Послуги компанії Simplex Agency знаходяться в прийнятному ціновому діапазоні і доступні будь-якому медичному центру.

Медицина - специфічна сфера діяльності, необхідно добре в ній орієнтуватися і розуміти ключові нюанси. Разом з Simplex Agency вам вдасться розкрутити клініку і отримати стабільний потік клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *