Видеомаркетинг

від 18 000 грн на місяць

Написання сценаріїв, зйомка та монтаж роликів, просування на YouTube, підготовка контенту для соціальних мереж

Запропонувати проект
Що таке Видеомаркетинг?

YouTube є другою за популярністю соціальною мережею в світі. Користувачі щодня проводять на платформі близько мільярда годин. Це величезна цифра і вона продовжує зростати, адже багато хто надає перевагу YouTube, а не телевізору. За прогнозами експертів, тренд в майбутньому буде тільки посилюватися. На щастя, сьогодні можна встигнути застрибнути в останній вагон і завоювати вибрану нішу. Допомогти в цьому може лише комплексний і професійний відео маркетинг. YouTube, Instagram і інші популярні площадки можна сміливо назвати потужними каналами лідогенераціі. Якщо ваші конкуренти не зрозуміли це, то у вас є прекрасна можливість обігнати їх на повороті.

Видео-маркетинг

Комплексний відеомаркетинг передбачає створення відеоролика і просування в соціальних мережах. Студія Simplex Agency готова створити для вас цікаве відео і просувати його в YouTube, Instagram та інших платформах. Якісний контент здатний швидко завоювати популярність в інтернеті і просунути будь-який продукт.

Створення відео - це новий тренд в маркетингу і незабаром він може в кардинально змінити стан речей. Як стверджують розробники Instagram, онлайн-відео до 2021 року займе близько 80% споживчого трафіку в інтернеті. Відео швидко завойовує сучасний ринок і витісняє інший контент. Залишатися осторонь в такій ситуації просто непробачно. Simplex Agency пропонує комплексний відеомаркетинг для бізнесу і гарантуємо ефективне просування.

 

Візуальні образи, особливо динамічні, мають масу переваг:

 • Легше сприймаються людьми, ніж будь-яка інша інформація.
 • Задіють велику кількість органів почуттів.
 • Здатні викликати сильні емоції.

Останній фактор є найбільш важливим з точки зору маркетингу. Також слід враховувати, що людям подобається більше дивитися відео, ніж читати статті і, відповідно, роблять вони це набагато частіше.

Сучасний маркетинг активно і досить ефективно використовує відеоролики з метою реклами брендів, їх послуг і продуктів. Даний вид просування забезпечує гідний результат. Однак не всі компанії можуть дозволити собі витратити велику суму коштів на створення відео і подальшу рекламну компанію на телебаченні. В цьому плані відеомаркетинг в youtube і на інших платформах має величезну перевагу. Можна створити і просувати відео практично при будь-якому рекламному бюджеті.

 

Тренди відео в Digital сфері

Сьогодні реальний відеомаркетинг використовують для збільшення конверсії і продажів, поліпшення довіри до бренду і залучення цільової аудиторії, яка не любить читати. Унікальна особливість відео полягає в тому, що воно може пояснити будь-яку річ, навіть найскладніший, невідомий продукт або послугу. Як показує статистика, компанії з роз'яснювальним відео на головній сторінці сайту отримують більше відгуків і, відповідно, продажів.

Пошукові системи «люблять» відеоролики. Такий вид контенту дозволяє збільшити час перебування людини на сайті, що сприяє просуванню сторінки в ТОП. Сторінки частіше з'являються у верхній частині списку, якщо на них є відео. Соціальні мережі також не залишилися осторонь, проявляють до відео особливу увагу і пропонують унікальні інструменти для відео маркетингу. Зовсім недавно Instagram запустив IGTV, Facebook пропонує користувачам stories і live-відео. Говорити про YouTube зовсім немає сенсу, так як платформа не перший рік поспіль стає однією з найпопулярніших в світі.

 

Сфери використання відео-маркетингу

Сьогодні активно розвивається відеомаркетинг в Україні. Багато компаній слідують трендам і використовують створення відеороликів для просування своїх товарів, послуг. Висока популярність обумовлена ​​тим, що такий підхід можна сміливо застосувати в будь-якій сфері діяльності:

 • Салон краси або магазин одягу. Можна показати користувачам за допомогою відео якість сервісу, інтер'єр закладу і асортимент. Популярні різноманітні інтерв'ю з відомими особами, майстрами і моделями. Також споживачеві стане цікавою інформація про бізнес та його особливості.
 • Будівництво будинків або виробництво товарів. Покажіть клієнтам в відео основні процеси. Можна відзняти цех з виробництва або склад, навантажувальні та інші роботи. Клієнту важливо побачити і зрозуміти, що ваш бізнес - реальний і справді існує. У цьому питанні здатний допомогти тільки відеомаркетинг. Якщо показати, що послугами або товарами користуються інші люди, то це призведе до збільшення довіри.
 • Продаж послуг. Дана сфера ідеально підходить для створення відео. Можна пояснити клієнтові основні переваги співпраці. Відеоролик дозволить донести до користувача важливу інформацію, зробити унікальну пропозицію.
 • Інтернет-підприємництво. Відео маркетинг є ідеальним інструментом для розкрутки і просування компанії в інтернеті. Якісний контент дозволить збудувати довірчі відносини і ефективно позиціонувати себе на ринку.

Навіщо відео-маркетинг бізнесу?

Професійний відеомаркетинг - ефективний спосіб брендингу. Коротке відео може донести інформації більше, ніж пост або ціла стаття. Згідно відомій книзі Джона Медіни «Правила мозку», через 72 години людина пам'ятає не більше 10% тексту, який був прочитаний раніше. Якщо ж користувач дивиться відео, то показник збільшується в кілька разів і може досягати 65%. Візуалізація забезпечує хороший ефект і люди швидко запам'ятовують бренд, з'являється довіра і лояльність. Брендований відеоролик сприяє здійсненню покупок.

Необхідно виділити основні причини, за якими відеомаркетинг в Україні в ютубі та інших соціальних мережах буде корисний бізнесу. До них слід віднести:

 • Компанія отримує новий спосіб залучення трафіку. Отже, завдяки відео з'являються клієнти і прибуток.
 • Людина або компанія може вибудувати персональний бренд, стати популярними і отримає довіру аудиторії.
 • Просування відеороликів може здійснюватися абсолютно безкоштовно. Зрозуміло, для досягнення максимального ефекту можна запустити рекламу відео. Однак для старту грошові вливання є необов'язковими.
 • Спілкування через відео дозволяє домогтися довіри аудиторії, чого не можна сказати про інші види контенту. Головне, щоб відеоролики були корисними і несли смислове навантаження.
 • Відео-копірайтинг вважається одним з найбільш ефективних інструментів продажів. Створення відеороликів можна порівняти з написанням тексту, але тільки в відео-форматі. Відео-презентації краще і частіше конвертують в продажу, ніж простий текст.

 

Відео-контент має свої недоліки. Наприклад, при професійному підході створення відео передбачає великі витрати часу і фінансів.

 

Ключові особливості створення відеороликів

Процес створення відео для ютуб і інших соціальних мереж має свої індивідуальні особливості. Давайте детальніше їх розглянемо:

 • Створюючи цікаве і корисне відео, необхідно заздалегідь визначити основну мету. Формат відеоролика підбирається з урахуванням поставлених завдань.
 • Важливо вивчити і розуміти цільову аудиторію. Для максимальної ефективності відео, концепція зобов'язана враховувати бажання і переваги ЦА.
 • Важливо подружитися з глядачами і налагодити «близькі» стосунки. Для цього можна вести відео блог і показати життя компанії зсередини, жартувати і посміхатися. Потенційні клієнти хочуть отримувати задоволення від перегляду відеоролика.
 • Клієнти люблять якісний і цікавий контент, тому ціна створення відеороликів може бути досить високою. Також зйомки можуть займати досить велику кількість вільного часу.

Відеомаркетинг є справжнім трендом і приносить користь. Однак необхідно регулярно відстежувати ефективність і вивчати цифри. Аналіз даних дозволить знайти ідеальний підхід до аудиторії, що буде враховуватися при створенні нових відеороликів.

Послуги відео-маркетингу в студії Simplex Agency

Важливо розуміти, що професійний відеомаркетинг - це складний процес. Потрібно відповідально підходити до створення відео і звертатися тільки до кваліфікованих фахівців. Послуга включає в себе щось більше, ніж просто запис і розміщення відеоролика. Для досягнення бажаного результату необхідно виконати величезну роботу на професійному рівні.

Хочете допомогти бізнесу шляхом створення відеороликів і їх просування в соціальних мережах? В такому випадку сміливо звертайтеся до нас в студію Simplex Agency. Ми пропонуємо широкий спектр послуг сфері відеомаркетинга і гарантуємо ефективний результат. Комплексний підхід має на увазі:

 

 1. Планування. Основні деталі і завдання узгоджуються з клієнтом. Визначається тип відео, концепція та відповідні канали просування.
 2. Створення відео. Зйомка є трудомістким процесом і вимагає професіоналізму. Відео повинно мати індивідуальний стиль і якісну картинку. Важливо правильно вибрати тривалість відеоролика і зробити його цікавим для клієнта. У нас в студії використовується сучасне обладнання і працюють провідні фахівці у своїй галузі.
 3. Публікація. Відеоролик можна розмістити на платформі YouTube або на власному сайті. Таке рішення на перший погляд може здатися ефективним і очевидним, однак не завжди вірним. Дане питання вимагає окремого обговорення, так як існують певні тонкощі, де і як розміщувати відео-контент. Simplex Agency є профі у відеомаркетингу і точно знає, як домогтися бажаного результату за допомогою відеороликів.
 4. Просування. YouTube має власні алгоритми і з часом самостійно починає просувати відеоролики. Потрапити в тренди або рекомендації можна тільки при дотриманні певних умов. Тому просто розслабитися і зовсім забути про розкручування відео не можна. Розміщуючи відео-контент в соціальних мережах і не вживаючи заходів з просування, не варто сподіватися на великий результат. У цій ситуації ви можете повністю покластися на наших фахівців.
 5. Аналіз результатів. Досягти високого результату не можна без постійного контролю за основними показниками. Важливо стежити за трафіком і підписками, переглядами і переходами. Аналіз дозволяє своєчасно знайти і виправити помилки. Досвідчені співробітники студії Simplex Agency мають відповідні знання та навички, збирають метричні дані і використовують їх для створення ефективної стратегії.

Можна зробити висновок, що створення відеороликів і їх просування - складний та трудомісткий процес. Однак при правильному підході показники можуть перевершити всі очікування і забезпечити ефективний результат.

Окремо необхідно сказати про ціну створення відеороликів для соціальних мереж. Відеомаркетинг - справа творча і передбачає індивідуальний підхід. Вартість створення відео залежить від цілого ряду чинників і може значно відрізнятися. Величезне значення має якість матеріалу, витрати на зйомку і при необхідності просування.