Створення сайтів

від 25 000 грн на місяць

Корпоративні сайти, інтернет-магазини, landing-сторінки, дизайн і верстка, програмування плагінів та елементів

Запропонувати проект
Що таке Створення сайтів?

Сучасні технології дуже сильно вплинули на бізнес-тенденції. Якщо компанія або бренд не представлені в інтернеті, не мають власного сайту, то можна сміливо сказати, що їх просто не існує. Якісний та оптимізований сайт здатний зробити будь-яку компанію більш впізнаваною, гарантує збільшення трафіку і продажів. Онлайн-сторінка є обличчям бренду і дає клієнтові уявлення про нього. Саме тому важливо довірити створення сайту професіоналам.

 

Створення сайту

 

На сьогоднішній день створення сайтів - це досить затребувана послуга. Власники великих компаній і маленьких фірм хочуть мати власну сторінку в інтернеті. Висока популярність обумовлена тим, що інтернет-ресурс дозволяє:

 • Вийти на онлайн ринок.
 • Підвищити впізнаваність бренду.
 • Запропонувати товари і послуги широкій аудиторії.
 • Збільшити продажі.
 • Отримати додатковий дохід.

Будь-яка з вищевказаних цілей досяжна, якщо відповідально підійти до створення веб сайту і довірити роботу досвідченим фахівцям.

Більшість замовників віддають перевагу створенню сайтів під ключ. Послуга дозволяє отримати повністю готовий до роботи ресурс. Замовити якісний і продуманий сайт можна у нас в студії Simplex Agency. Ми готові зробити сторінку будь-якої складності, в залежності від призначення, тематики і побажань клієнта.

 

Створення сайту - це ефективне і корисне рішення для будь-якого бізнесу. Ваша компанія орієнтована на клієнтів? Хочете запропонувати широкої аудиторії якісні товари та послуги? Прагнете поліпшити і прискорити обслуговування? Тоді вам терміново потрібно власна інтернет-сторінка.

 

Студія Simplex Agency пропонує широкий спектр послуг. Ми гарантуємо швидку та якісну розробку інтернет-сайтів. Роботи виконується в установлені терміни, враховуються індивідуальні вимоги, побажання клієнтів. Ми створюємо міцну основу для подальшого розвитку проекту, проводимо розробку відповідно до сучасних тенденцій. Обов'язково беруться до уваги вимоги пошукових систем.

 

Процес створення сайтів

Повноцінне створення сайтів з нуля - це складний і трудомісткий процес. Розробка вимагає наявності відповідних знань та навичок, потрібна оригінальність і творчий підхід. Важливо створити індивідуальний дизайн та підкреслити унікальність компанії, якість і затребуваність її продукту або послуги.

Процес створення сайту включає в себе наступні кроки:

 • Збір, аналіз інформації. Необхідно визначити тематику і завдання ресурсу, головні цілі. Аналізується цільова аудиторія.
 • Планування роботи. Створюється карта майбутньої сторінки, визначаються обсяги роботи.
 • Дизайн. Створюється і узгоджується з замовником зовнішній вигляд.
 • Написання програмної частини, верстка. Програмісти приступають до безпосередньої розробки.
 • Тестування і перевірка. Тестується функціонал, здійснюється запуск проекту.
 • Обслуговування. Доопрацювання нюансів, регулярні оновлення і моніторинг роботи.

Офіційна сторінка бренду - це обличчя компанії в інтернеті. Саме тому створення і просування сайту є важливим та відповідальним процесом. Розробкою, пошуковою оптимізацією і наповненням контенту повинні займатись тільки фахівці.

 

Адаптація сайту для мобільних пристроїв

 

Як показує статистика, безліч людей користуються інтернетом за допомогою планшетів і мобільних телефонів. Тому при створенні сайтів необхідно домогтися їх коректної роботи на таких пристроях. Адаптивний дизайн може гарантувати правильне відображення структури, сторінок і контенту.

 

Якщо сторінка не працює на планшетах і мобільних пристроях, то потрапити в ТОП видачі і зайняти перший рядок у пошуковику вкрай складно. Пошукові системи не люблять, коли відсутня підтримка верстки для телефонів. Хочете замовити створення сайту? Тоді обов'язково плануйте розробку адаптивного дизайну!

 

Види сайтів

Часто компаніям потрібне створення сайту з нуля, проте вони не знають, яка саме потрібна сторінка. Часто в термінології відбувається плутанина і замовник говорить про одне, але має на увазі зовсім інше. Тільки після бурхливого обговорення проекту може з'ясуватися, що був потрібний зовсім інший тип ресурсу.

 

Сьогодні інтернет-сторінки можна розподілити на наступні категорії:

 •   Сайт візитка. Зазвичай використовується приватними особами або компаніями. Ідеально підходять для того, щоб швидко і красиво представити послугу або товар, визначеного фахівця. Для сторінки потрібна мінімальна кількість контенту. Однак інформація повинна бути корисною і максимально точною, розповідати про переваги і особливості.
 • Landing page. Простий односторінковий ресурс для отримання конверсії. Відмінний варіант для пропозиції широку аудиторію, послуги або товару, для залучення людей і збору підписників. Зазвичай сторінки мають гарний, незвичайний дизайн та простий функціонал. Ключові елементи повинні бути ретельно підібрані і правильно розташовані.
 •  Корпоративний сайт. Прекрасне рішення для компанії чи бренду. Дозволяє надати максимум корисної та важливої ​​інформації про продукт або послугу. При створенні сайтів такого типу одночасно вирішується кілька завдань: уявлення бренду в мережі, можливість для зворотного зв'язку, розміщення інформації для клієнтів та партнерів.
 • Інтернет магазин. Торговий майданчик, де розміщуються товари. Будь-яка людина може зайти і придбати потрібну продукцію онлайн. Такі сторінки користуються величезним попитом, так як ринок онлайн покупок стрімко розвивається. Інтернет-магазин - це досить складний ресурс з індивідуальною структурою і великою функціональністю. Сторінка повинна бути простою і зручною для клієнта, працювати безперебійно і залучати потенційних покупців. Для розробки такого ресурсу потрібне залучення команди досвідчених фахівців.

 

Створення сайту під ключ дозволить вирішити поставлені завдання і забезпечить бізнес цілим рядом переваг. Головне, щоб ресурс був якісним, продуманим і зрозумілим для користувача. Така сторінка здатна завоювати лояльність та довіру клієнта.

 

Вартість створення сайту

 

Кожна компанія або бренд унікальні, мають різну спеціалізацію і масштаби. Тому ціна створення сайту розраховується індивідуально. Враховуються різноманітні критерії і деталі, вартість залежить від умов та побажань замовника. Спочатку можна розрахувати мінімальну вартість. У процесі планування і створення сторінка вона може змінюватися і коригуватися при узгодженні з клієнтом.

 

Існуючі сторінки можна розбити на певні групи. Кожна має свої особливості і власну цінову орієнтацію. Спочатку слід проаналізувати ринок та інші компанії, визначити цільову аудиторію. Тільки після цього вдасться зрозуміти, який варіант є гіднім, і точно визначитись з типом сайту.

 

Важливо розуміти, що ціна створення сайту в Києві і будь-якому іншому місті може відрізнятися в залежності від конкуренції і особливостей ринку. Також на ціну впливає мета, яка поставлена перед ресурсом. Якщо компанія є новачком на інтернет-ринку і хоче розповісти потенційним клієнтам про своє існування, то слід почати зі звичайного сайту візитки. Він буде коштувати значно менше, ніж повноцінний ресурс для великого бренду.

 

Хочете пропонувати послуги і продавати продукцію в широкому масштабі? Тоді потрібен гнучкий і зрозумілий функціонал для повноцінної взаємодії зі споживачами. Ідеальний варіант в даній ситуації - це великий інтернет-магазин. Ціна створення сайту буде залежати від складності структури, дизайну і кількості модулів.

 

Фактори, від яких залежить ціна на створення сайту

 

Визначити точні розцінки на розробку складно. Можна відштовхуватися від наявного діапазону, в залежності від типу проекту. Давайте розглянемо ключові фактори, що здійснюють вплив на ціну створення сайтів:

 • Рівень підготовки замовника. Наявність ідей і напрацювань за зовнішнім виглядом, функціоналу. Важливо наявність чітко сформульованого технічного завдання і бажання брати участь у проекті.
 • Складність дизайну. На ціну впливає кількість сторінок і об'єктів, різноманітних колажів. Також важливо, чи створюється графіка з нуля.
 • Додаткові модулі. Якщо потрібне створення новинної стрічки, блогу чи форуму, то ціна буде вище.
 • Функціонал. Наявність особистого кабінету, платіжні системи та засоби взаємодії з клієнтами.

Величезне значення мають переваги і побажання клієнта, організованість і бажання працювати.

 

Часто ціна створення сайту під ключ збільшується через наявність додаткових послуг. Відмовитись від них складно, адже вони добре впливають і надають користувачам нові можливості. Також, після розробки сторінки, потрібна комплексна розкрутка для виведення в ТОП пошукової видачі.

 

Окрему частину витрат становить підтримка сторінки. Даний фактор є важливим, так як відповідає за безперебійне функціонування. Якісна технічна підтримка гарантує стабільну роботу, високу безпеку та швидке усунення неполадок в разі їх виникнення. Також потрібно регулярне оновлення ресурсу, поповнення актуальним і цікавим контентом (фото, відео, статті, новини).

 

Замовник самостійно визначається з додатковими послугами, відповідно підсумкова вартість роботи залежить від нього. Важливо розуміти, що розробка якісного та конкурентоспроможного ресурсу коштує досить дорого. Однак він здатний принести масу переваг для компанії і посприяти її стрімкому розвитку. Чим більше вкладення в проект і створення сайту, тим вище якість ресурсу і віддача в майбутньому.

 

Створення сайту в Simplex Agency

 

Хочете замовити створення сайту за хорошою ціною? В такому випадку сміливо звертайтеся до нас в студію Simplex Agency! Ми надаємо широкий спектр послуг з розробки і просування сайтів «під ключ». Співпрацюючи з нами, кожен клієнт отримує цілий ряд переваг:

 • Індивідуальний дизайн. Досвідчені співробітники вивчать компанію і розроблять для інтернет-сайту унікальний дизайн. Нам вдається поєднувати простоту і гарний зовнішній вигляд. Ми підкреслимо особливості і гідності бренду, що обов'язково оцінять ваші клієнти.
 •  Безпека. Simplex Agency особливу увагу приділяє безпеці. Ми забезпечує високий рівень захисту даних і консультуємо з ключових питань безпеки.
 • Безперервна робота. Наша студія використовує надійні і перевірені платформи. Ми гарантуємо, що ваш ресурс буде стабільно працювати в режимі онлайн.
 • Сучасні технології. У процесі створення сайтів ми дотримуємося актуальних напрямків і використовуємо інноваційні технології. Розроблені у нас сторінки працюють, як на комп'ютерах, так і на мобільних пристроях.
 • Функціональність. Сайти від Simplex Agency працюють завжди швидко і стабільно. Будь-який користувач, незалежно від місцезнаходження, може зайти на сторінку і зробити потрібні дії.
 • Якість за доступну ціну. Наша студія працює з клієнтами у всіх цінових сегментах. Ми пропонуємо доступні ціни на розробку сторінок, як для приватних осіб, так і для великих компаній.

Навіть якщо у вашій ніші висока конкуренція, або вам потрібен дійсно оригінальний ресурс, то команда фахівців Simplex Agency готові допомогти! Ми займаємося створенням сайту з нуля і грамотно представимо ваш бренд для потенційних клієнтів.

 

Наша студія розробляє інтернет-магазини, сайти-візитки, landing-page, корпоративні сторінки. Ми працюємо якісно та швидко, будь-які завдання виконуються точно в термін. Наші сайти легко просуваються і спроможні добитися високих позицій в пошуковій видачі. Якщо вам потрібно не тільки створення сайту, але і його комплексне просування, то швидше звертайтесь в студію Simplex Agency!

  Часті питання та відповіді по Створення сайтів

 • Запитання 1

  Відповідь 1

 • Запитання 2

  Відповідь 2

 • Запитання 3

  Відповідь 3