Пошуковий маркетинг

від 15 000 грн на місяць

Аналіз роботи сайта, оптимізація рекламних компаній, пошук ефективних інструментів просування

Запропонувати проект
Що таке пошуковий маркетинг?

Запускаєте власний сайт для бізнесу? В такому випадку необхідно зробити все можливе, щоб користувачі дізналися про проект. Для досягнення мети потрібен трафік, відвідування та продаж. Вирішити поставлені завдання може тільки ефективне просування сайту. Правильний підхід забезпечить бізнес постійними клієнтами і буде сприяти стрімкому розвитку. Інструменти і способи просування однакові для всіх, але підхід та ідеї - абсолютно індивідуальні.

SEO просування сайту

SEO просування сайтів - це трудомісткий, індивідуально підібраний набір дії для зростання позицій сторінки в пошукових системах. Комплексний підхід не тільки виводить сайт в ТОП, але і привертає цільову аудиторію і потенційних клієнтів для бізнесу. Ключовим показником при просуванні є зростання бізнесу і кількість замовлень через інтернет.

Хочете замовити seo просування сайту? Тоді сміливо звертайтеся до нас в компанію Simplex Agency! Наша студія працює над розкруткою сторінок і застосовує тільки ефективні і перевірені методи. Ми є прихильниками білого просування і працюємо з будь-якими сайтами:

 •   Інформаційні.
 •   Інтернет магазини.
 •   Сайти послуг.

Розкрутка не може бути виконана швидко. Якісний підхід передбачає дозування інформації для пошукових систем і вимагає правильних дій.

Коли необхідне просування сайту?

Незалежно від спеціалізації проекту, головна мета розкрутки - поліпшення показників роботи ресурсу і збільшення рейтингу сторінки в пошукових системах. Наша компанія пропонує свої послуги з просування сайтів в різних ситуаціях:

 •   Проект тільки запускається.
 •   Потрібна більш вдосконалена структура сторінки.
 •   Інтернет-магазин, блог або сайт знаходиться в стані стагнації і не приносить трафіку.
 •   Є хороша відвідуваність, однак продажі або замовлення відсутні.
 •   Сторінка потрапила під фільтри через неправильну стратегію просування.
 •   Низькі продажі і відсутність прибутку.
 •   Потрібно швидке зростання відвідувань і кількості замовлень на новому ресурсі.

У будь-який з вищевказаних ситуацій може допомогти тільки ефективне просування сайту в пошукових системах і його виведення в ТОП. У даній ситуації буде потрібна кваліфікована допомога.

Терміни СЕО-просування

Звертаючись за розкручуванням сайту, кожного клієнта цікавлять точні терміни виконання роботи. Тобто, коли слід очікувати бажаного результату. Згідно зі статистикою, позитивний ефект від просування сайту з'являється після 3-4 місяців активної роботи. Не можна максимально точно спланувати графік, так як універсальної відповіді просто не існує. Швидкість просування залежить від цілого ряду факторів:

 •   Конкуренція. Рівень конкуренції в повній мірі залежить від тематики сторінки. Якщо говорити про найбільш популярних запитах, тобто ряд сайтів, які міцно зайняли верхні рядки видачі. Для пошукового просування сайту і витіснення конкурентів може знадобитися величезна кількість часу. Вийти в ТОП зі сторінкою, тематика якої є менш конкурентною, значно простіше і швидше.
 •   Частота запитів. Конкуренція може існувати навіть всередині певної теми. Складність              просування залежить від частоти обраних ключових запитів. Висока частота свідчить про те, що     поліпшити позиції сторінки досить складно. Для досягнення необхідного результату потрібно багато часу.
 •   Параметри сторінки. На сео просування сайту та його швидкість впливає вік, якість і унікальність контенту. Покращуючи SEO показники, можна досягти бажаного результату. Тобто, стан ресурсу може або уповільнити розкрутку, або прискорити цей процес.
 •   Алгоритми пошукових систем. Сучасні пошукові системи постійно ускладнюють життя новими алгоритмами. Впровадження нової системи часом вимагає повної зміни стратегії, що може сильно вплинути на темпи роботи.
 •   Швидкість відгуку клієнта. Часто бувають ситуації, коли розкрутка сайту сповільнюється через клієнта. Наприклад, власник сторінки повільно реагує на рекомендації фахівця або зовсім їх не виконує. Комплексне співробітництво і своєчасні дії дозволять добитися позитивної динаміки.

Можна зробити висновок, що швидкість залежить не тільки від СЕО-студії. Величезне значення мають вихідні параметри ресурсу, його тематика. Також важливо домогтися злагодженої співпраці між власником сторінки і досвідченим фахівцем.

Що розкрутка сайту принесе бізнесу?

Сучасний бізнес може активніше розвиватися за допомогою інтернету. Конструктивний і продуманий сайт з правильною пошуковою оптимізацією забезпечує:

 •   Високу конкурентоспроможність.
 •   Активне залучення клієнтів.
 •   Популярність ресурсу.
 •   Високий прибуток від продажів.
 •   Значну економію на рекламі.

Хочете вивести свою сторінку в ТОП? Тоді слід замовити просування сайту.

Звернувшись до професійних «сеошників», ваш ресурс зможе в найкоротші терміни зайняти ТОП видачі в пошукових системах. Даний показник є дійсно важливим, як мінімум, з двох причин:

 •   Престиж компанії. Перше і часом найголовніше враження про компанію складається на основі її розташування. Організація в престижному районі викликає більше довіри у клієнта. Такий стереотип сьогодні існує в інтернеті. Чим вище компанія в пошуковій видачі, тим більше схильні до неї користувачі. Правильна розкрутка сайту сприяє виведенню в ТОП і зростанню довіри з боку клієнтів.
 •   Висока відвідуваність. Згідно з даними останніх досліджень, 95% користувачів приділяють увагу тільки першій сторінці видачі в пошуковику. Тільки 2% людей добираються до 4-ї сторінки. Можна зробити висновок, що чим краще позиція ресурсу, тим більше у неї трафік.

Сучасний інтернет-користувач - дуже примхливий і вибагливий. Ключову роль для людини відіграє миттєве отримання інформації. Люди не люблять і не хочуть витрачати масу вільного часу на пошук товарів, послуг і даних. Тому керуються досить жорсткими принципами відбору. Якщо людина не змогла знайти компанію у пошуковій видачі, то із задоволенням звернеться до конкурентам, які займають більш вигідні позиції. З огляду на вищесказане, кожному власнику слід звернути увагу на комплексне просування сайту.

Ключові фактори ціноутворення

Пошукова оптимізація являє собою цілий комплекс заходів. Вартість тривалого і трудомісткого процесу залежить від цілого ряду факторів. До них слід віднести:

 •   Тематика і конкуренція. Чим сильніше конкуренти і їх позиції, тим складніше і дорожче конкурувати з ними. Щоб обігнати просунуті сторінки може знадобитися багато ресурсів.
 •   Стан сторінки. Ціна за мірою залежить від стану сайту та наскільки необхідно його допрацювати. Наприклад, можуть бути потрібні витрати на створення контенту.
 •   Швидкість розкрутки. Чим швидше потрібен результат, тим дорожче буде коштувати оптимізація.

Слід зазначити, що просування сайту в Києві не буде відрізнятися від СЕО в інших містах і областях. Однак висока конкуренція і розміри міста обумовлюють деякий специфічні особливості. Необхідно виділити основні з них:

 •   Столичні ніші зазвичай мають високий рівень конкуренції. Багато компаній пропонують свої послуги і продукцію. Виведення сторінки в ТОП по високочастотним запитам може бути досить дорогим і тривалим за часом.
 •   Незважаючи на великі витрати часу і коштів, СЕО повністю виправдовує вкладення. У порівнянні з іншими маркетинговими активностями SEO має високу ефективність і дозволяє домогтися бажаного результату. Наприклад, контекстна реклама є більш дорогою через високу конкуренцію.
 •   У мережі активно копіюються не тільки бізнес-ідеї і продукти, але стратегії пошукової оптимізації. Як результат, будь-яка сторінка може проаналізувати діяльність конкурентів, перейняти їх досвід і через час зовсім обігнати шляхом більш ефективного просування сайту в Google або Яндексі.

У столиці живе особливо вимоглива аудиторія з досить високим матеріальним достатком в порівнянні з іншими областями. Важливо розуміти і враховувати інтереси людей. Недостатньо запропонувати зручний і зрозумілий сайт. Клієнтам потрібні додаткові «плюшки», якісний сервіс та обслуговування. Окрему увагу завжди приділяється роботі кол-центру, ввічливості співробітників, якості продукту.

Точно назвати вартість просування сайту в Україні досить важко. Процес є індивідуальним і залежить від цілого ряду факторів.

Просування сайту в Simplex agency

Переконалися в тому, що без комплексного просування сайту активний розвиток бізнесу в інтернеті є неможливим? Тоді саме час звернутися до нас в студію Simplex Agency для швидкої і ефективної розкрутки сайту. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг. Робота з пошукової оптимізації здійснюється за такою схемою:

 •   Аналіз сайту, структури і тематики.
 •   Аналіз роботи конкурентів.
 •   Формування ядра ключових запитів.
 •   Створення правильної і логічної структури сторінки.
 •   Внутрішня оптимізація.
 •   Створення контенту, розміщення.
 •   Зовнішня оптимізація.
 •   Збільшення конверсії відвідувачів в клієнтів.

Тільки комплексний підхід може забезпечити ефективну розкрутку в найкоротші терміни.

Комерційний ресурс знаходиться внизу пошукової видачі і не може зайняти позицію в ТОПі? В такому випадку вам потрібно активне просування сайту в пошукових системах. Студія Simplex Agency швидко включиться в роботу, підключить досвідчених фахівців і з задоволенням допоможе досягти бажаного результату. Ми зробимо все можливе, щоб інтернет-аудиторія звернула на вас увагу!

Чому слід звернутися до нас?

Веб-студія Simplex Agency пропонує повний спектр послуг з просування сайтів. Ми індивідуально підходимо до кожного проекту, незалежно від його тематики. Наша компанія має гарну репутацію і позитивно виділяється серед конкурентів. Розкрутка сторінки у нас дозволить вам швидко збільшити цільову аудиторію.

Вартість пошукової оптимізації в Simplex Agency значно нижче, ніж пряма реклама сторінки. Також слід розуміти, що з пошукових систем приходять готові до здійснення покупок клієнти. Ефективне просування дозволить збільшити трафік, продажі та зможе вивести компанію на абсолютно новий рівень.

Власники сайтів, інтернет-магазинів і блогів регулярно звертаються до нас за WEB просуванням сайту за цілою низкою причин:

 •   Повністю прозора співпраця. Роботи по SEO абсолютно прозорі і можуть контролюватися клієнтом. Ми готуємо детальний план, проводимо аналіз ключових показників і надаємо повноцінний звіт по роботі.
 •   Комплексне ведення проекту. Команда досвідчених фахівців, налагоджені робочі процеси і розуміння ринку дозволяють вести проекти від початку до кінця. Забезпечуємо миттєву реакцію на будь-які запити і зміни.
 •   Професійний підхід. Кожен фахівець в студії зацікавлений у розвитку проекту та прагне до досягнення необхідного результату. Постійно пропонуються і обговорюються нові ідеї, розширюється список завдань.
 •   Повноцінна команда. У штаті нашої компанії числяться фахівці з різних галузей. Ми оперативно виконуємо поставлені завдання, не вдаючись до послуг інших компаній, і виконуємо роботу «під ключ».
 •   Доступні ціни. Ми використовуємо ефективні, перевірені часом методи і інструменти SEO просування сайтів. Це дозволяє нам не тільки якісно опрацювати кожен аспект оптимізації, але і значно скоротити витрати. Наші розцінки доступні кожному!

Фахівці студії Simplex Agency виконують повний спектр робіт по просуванню сайтів в ТОП. Ми гарантуємо ефективну оптимізацію і швидке залучення цільової аудиторії. Звертаючись до нас, ви отримаєте істотний приплив клієнтів за прийнятною вартістю.