Медійна реклама

Запускаєте бізнес в інтернеті і хочете залучити цільову аудиторію? Тоді вам потрібна медійна реклама! Окремі сторінки в мережі мають величезну аудиторію. Щодня популярні сайти відвідують мільйони людей. За допомогою таких ресурсів можна ефективно просувати компанію або бренд в мережі. Якісна банерна реклама розробляється індивідуально і містить основну інформацію про продукт. При відвідуванні сайтів, люди бачать банер і можуть зацікавитися пропозицією. Саме так можна швидко і відносно недорого отримати нових клієнтів.

Медійна реклама


Медійна реклама в Україні вважається ефективним способом просування брендів, послуг, товарів. Розміщується на популярних ресурсах і активно привертає увагу за допомогою графічної, звукової, текстової інформації. Це може бути банерна реклама, відеоролики і зображення. Може бути розміщена на будь-якому сайті, незалежно від теми, і дозволяє охопити широку аудиторію.


Сьогодні медійна інтернет реклама застосовується як окремо, так і в якості одного з елементів кампанії по просуванню. Комплексний підхід дозволяє досягти позитивного та ефективного результату. Яскраві, емоційні і красиві банери привертають увагу користувачів, щоб ті зробили цільову дію - клік та перехід на сайт.


Вартість залежить від цілого ряду факторів, проте швидко окупається при правильній організації медійної рекламної кампанії. Кожен елемент має величезний вплив, починаючи колірними рішеннями і закінчуючи розташуванням на сайті. Якщо вам потрібна якісна медійна реклама в Києві, то сміливо звертайтеся в студію Simplex Agency. Ми професійно підходимо до поставлених завдань і гарантуємо ефективний результат.


Працюючи з медійною рекламою в інтернеті, ми дотримуємося правил етики. Simplex Agency не використовує анімовані банери з:


 • Різкими звуками. 
 •   Нав'язливими елементами. 
 •   Миготливими зображеннями.

Банерна реклама формує імідж бренду. Важливо надати клієнту корисну і цікаву інформацію, красиву картинку і підштовхнути до дії.

Навіщо потрібна медійна реклама?

Контекстно медійна реклама вважається однією з найбільш затребуваних в мережі. Представлена ​​в якості анімованих і мультимедійних банерів. Банерна реклама в інтернеті зазвичай розташовується на сайтах і платформах. Нагадує блоки в друкованих засобах масової інформації, але дозволяє використовувати більш широкі можливості шляхом використання анімації та гіперпосилань.

Сьогодні вона активно застосовується для:

 •     Просування і популяризації, збільшення довіри та впізнаваності бренду, створення позитивного сприйняття.
 •     Інформування цільової аудиторії про послуги і товари, акції та заходи.
 •     Збільшення трафіку на сайті і, відповідно, продажу.

Професійний і відповідальний підхід дозволяє при мінімальних вкладеннях досягти ефективної віддачі.

Медійна реклама в Google та інших пошукових системах передбачає виконання цілого спектра завдань:

 •     Підбір популярних майданчиків.
 •     Розробка графічних елементів.
 •     Підготовка тексту.
 •     Розміщення банерів на сайті.

Це лише невеликий перелік того, що повинен зробити фахівець. Домогтися ефективного результату може тільки професіонал. Необхідно врахувати масу важливих факторів і прийняти правильне рішення. Грамотна настройка дозволить досягти результату і збільшити продажі з перших днів роботи. 

Ключові особливості

Традиційні способи просування в інтернеті досить схожі між собою. Медійна реклама відрізняється і має свої унікальні особливості. До них слід віднести:

 •   Гнучкість. Кампанія налаштовується повністю індивідуально і легко управляється. У будь-який момент можна змінити стратегію, враховуючи поставлені завдання і поточні результати.
 •   Актуальна статистика. Завжди є доступ до статистики та результатів медійної рекламної кампанії по просуванню. На підставі наявної інформації можна оцінити ефективність, внести зміни.
 •   Будь-який бюджет. Просування в інтернеті доступно кожній компанії. Медійна рекламна кампанія може бути розроблена і запущена під будь-який бюджет. Можна запобігти перевитрат коштів і заощадити на неефективних методах.
 •   Комплексний підхід. Банерна реклама в Гуглі може працювати і самостійно, і в комплексі з контекстним, пошуковим просуванням.
 •   Тематичні майданчики. Для розміщення можна знайти сайт з відповідною тематикою. Це дозволить показати рекламу виключно цільовій аудиторії і домогтися високої ефективності.

Медійна реклама в Яндексі і Гуглі - унікальний інструмент для просування сайту. Важливо враховувати і брати до уваги вищевказані особливості при створенні стратегії просування в інтернеті.

Види медійної реклами

Медійна реклама включає в себе елементи, призначені для візуального сприйняття користувачами. Сюди можна віднести все, починаючи відеороликами і закінчуючи брендуванням сайтів. Таке просування вважається популярним і результативним, навіть з урахуванням створення нових інструментів. Правильний підхід дозволить досягти високих результатів і збільшити продажі.

Давайте розглянемо основні види медійної реклами в інтернеті.

Банерна реклама та тизери. Саме з банерами завжди асоціюється сучасна медійна реклама. Являє собою блок, де є графічна або текстова інформація. Головною метою є привернення уваги до сайту або бренду. Ідеальний варіант для:

 •     Просування продукту або послуги.
 •     Підвищення впізнаваності компанії.
 •     Сповіщення аудиторії про бонуси та акції.

Сьогодні представлені різні види банерів:

 1.   Класичний. Являє собою картинку невеликого розміру, може розміщуватися в будь-якому місці на інтернет-сторінці.
 2.   «Розтяжка». Висотою не більше 90 пікселів, зазвичай розташована в верхній частині сайту.
 3.   «Росхлоп». Складається з двох відеороликів. Маленький відображається на самому банері, великий - включається при натисканні користувача.
 4.   Імітація. Імітує повідомлення з соціальної мережі, програми або месенджера.
 5.   Флеш-банер. Блок з інформацією, що відображається поверх вмісту сайту. Може бути, як статичним, так і анімованим, в залежності від тематики та поставлених цілей.
 6.   Поп-андер. Коли людина клікає по блоку, то в окремій вкладці запускається рекламована сторінка.

Два останні види банерної реклами в Києві використовуються досить рідко, так як відносяться до «токсичного», агресивного методу просування. Такі банери заважають користувачам і часто викликають виключно негативні емоції.

Банери забезпечують ефективний результат завдяки унікальному оформленню. Вони поєднують в собі:

 •     Інтригуючий та заманюючий зміст.
 •     Гарний і привабливий дизайн.
 •     Продумане розташування.

Розміщується банерна реклама з оплатою за покази, як статично (розташовується на сайті весь час), так і динамічно (змінюється при оновленні сайту). Оплата здійснюється за час або кількість показів. Іноді вартість розраховується виходячи з кількості кліків. Зміст банерів важливо регулярно міняти, так як користувачі з часом перестають звертати увагу на знайомі картинки. Ефективність і вартість банерної реклами в Гуглі залежить від майданчика і часу показів.

Текстово-графічні блоки. Схожі на банери, однак в даній ситуації йдеться виключно про інформаційні повідомлення. Нагадує рекомендацію або думку фахівця з компанії, створює довірче відношення і не заважає користувачам. Легко розробляються і мають простим, зрозумілим дизайном. Текст для банерної реклами створюється з урахуванням тематики майданчика, для переконливості використовуються професійна або специфічна термінологія.

Відеореклама. Один з варіантів медійної реклами в Гуглі і інших пошукових системах. Являє собою відеоролики, що створюються і запускаються при старті просування. Даний вид був створений набагато пізніше, ніж класичні банери. Буває декількох видів:

 1.   Пре-рол. Короткий ролик перед відео, що вибрав користувач. Використовується для того, щоб зацікавити, змусити клікнути по гіперпосиланню для переходу на сайт.
 2.   Мід-рол і пост-рол. Відрізок відео, який користувачі можуть побачити в середині, наприкінці відеоролика. Показ часто прив'язується до кнопки «Пауза».
 3.   Оверлей. Банерна реклама відображається у вільній частині сайту при перегляді відеоролика.

Такий формат містить пряме гіперпосилання на сторінку рекламодавця і людина може швидко перейти по ній.

Брендування. Найбільш трудомісткий і дорогий вид контекстно медійної реклами в Гуглі. Найчастіше застосовується великими компаніями і брендами з великими бюджетами. Передбачає створення і застосування графічних елементів дизайну бренду в оформленні сайту. Брендування вважається ефективним в основному на популярних сторінках з великою аудиторією.

Кожен тип медійної реклами має унікальні особливості і призначення. Обираючи відповідний вид, необхідно враховувати поставлені завдання, тематику сайту і рекламний бюджет. Правильний і грамотний підхід дозволить домогтися ефективних результатів і відгуку від аудиторії.

Медійна реклама: переваги та недоліки

Перш ніж підібрати і купити медійну рекламу, необхідно розглянути основні переваги та недоліки. До переваг необхідно віднести:

 •   Ефективне просування бренду або продукту.
 •   Підвищення впізнаваності компанії.
 •   Швидкий старт рекламної кампанії.
 •   Можливість отримання миттєвого результату.
 •   Широка цільова аудиторія.
 •   Точні таргетингові настройки.
 •   Прийнятна вартість.
 •   Збір та аналіз статистики.

Поряд з перевагами, медійна реклама для клієнтів має незначні недоліки:

 •   Неефективність при неправильних налаштуваннях таргетингу.
 •   Висока вартість в разі розміщення на популярних майданчиках.
 •   Можливість блокування реклами за допомогою плагінів в браузерах.
 •   Витрати на створення відео, банерів та інших форматів.

Незважаючи на вищевказані мінуси, банерна реклама в Україні залишається популярною і затребуваною.

Інтернет поступово обходить центральні телеканали, бюджети на рекламу поступово збільшуються. Відповідно, ефективність і ціна медійної реклами активно зростають. Затребуваність такої реклами обумовлена ​​тим, що можна швидко налаштувати показ певній аудиторії. Враховуючи цілі та завдання, можна виставити певний вік, стать та інтереси. Банери побачать тільки ті користувачі, що підпадають під зазначені настройки.

Також слід зазначити, що медійна реклама може повністю контролюватися. Статистика завжди зберігається і людина має доступ до даних. Можна швидко дізнатися, скільки зроблено показів і переходів, скільки прийшло клієнтів і витрачено коштів. З огляду на рекламний бюджет, можна створити під нього кампанію і при необхідності вносити зміни.

Медійна реклама в Simplex Agency

Simplex Agency - це провідне агентство по медійній рекламі. Ми працюємо в цій сфері тривалий час і готові запропонувати широкий спектр послуг. Давайте детальніше розберемо процес, як ми працюємо над створенням і запуском медійної реклами:

 1. Аналіз ніші і комплексна підготовка. Спільно з замовників визначаються цілі та завдання кампанії. Аналізується і розподіляється на групи цільова аудиторія, вивчаються конкуренти і тематика в цілому. Далі підбираються таргетингові критерії. Отримана інформація дає можливість визначити відповідні інструменти, що дозволять виконати поставлені завдання. На даному етапі для створення ефективної банерної реклами величезне значення має тісне співробітництво з клієнтом.
 2.  Налаштування лічильників веб-аналітики. Налаштовується доступ до систем аналітики для контролю за цільовими діями. Цей пункт є обов'язковим, так як аналітичні дані необхідно ретельно аналізувати і враховувати при подальшому просуванні. На їх підставі складаються щомісячні звіти по виконаній роботі і результатах.
 3.  Запуск медійної реклами. Опрацьовується концепція кампанії. Генеруються основні ідеї, створюються пробні макети аж до технічної реалізації матеріалів. Досвідчені та кваліфіковані співробітники розробляють банери, графічні і текстові елементи. Матеріали обов'язково узгоджуються з замовником перед розміщенням. Виконання кожного пункту плану перевіряється фахівцем.
 4.  Відстеження статистики та внесення змін у стратегію. Фахівці збирають статистичні дані і дають оцінку ефективності рекламної кампанії. Враховуються відгуки користувачів на банерну рекламу, їх поведінку. При необхідності стратегія коригується для зменшення витрат і збільшення ефективності. Головне завдання - домогтися максимально результату при мінімальних фінансових витратах. Щомісяця для клієнта складається звіт, в якому зазначаються дані з статистики та результати кампанії.

Тривалість і вартість медійної реклами в Яндексі і інших пошукових системах залежить від ряду факторів і розраховується індивідуально.

Чому слід звернутися в Simplex Agency?

Студія Simplex Agency є лідером на ринку і пропонує кращі ціни на медійну рекламу серед конкурентів. Співпраця з нами завжди вигідна і зручна завдяки наступним перевагам:

 •   Професійний підхід. У нас в агентстві працюють виключно професіонали з відповідними знаннями та навичками. Співробітники відповідально підходять до виконання поставлених завдань і роблять свою роботу на високому рівні. Головна мета нашої студії - ефективний результат і рішення проблеми клієнта.
 •   Сучасні інструменти. Студія Simplex Agency використовує тільки ефективні рекламні інструменти. Ми точно визначаємо цільову аудиторію і максимально використовуємо можливості таргетингу.
 •   Індивідуальні проекти. Під кожного клієнта індивідуально розробляється медійна реклама і підбираються ефективні методи просування. Окрема увага приділяється створенню банерів, графічних і текстових об'єктів.

У нас можна купити банерну рекламу на будь-якому сайті, незалежно від тематики та відвідуваності. Ми готові зробити унікальну пропозицію клієнту і забезпечити дійсно вигідні умови.

Кожен замовник отримує персонального менеджера. Над проектом працює ціла команда фахівців. Ми виконуємо повний спектр робіт, починаючи визначенням цілей і закінчуючи аналізом статистичних даних. При цьому вартість банерної реклами в google в Simplex Agency одна з найнижчих на ринку.