Корпоративні сайти

Інтернет і грамотний підхід до використання його ресурсів відкривають широкий спектр можливостей для розвитку бізнесу. Яскравий приклад - компанії, що мають грамотний і привабливий корпоративний сайт. Ефективний іміджевий інструмент можна порівняти з офіційним представництвом організації, тільки на просторах мережі. Корпоративні сайти мають характерний специфіці діяльності компанії дизайн. Сьогодні розробляються красиві ресурси, поняття «краси» яких включає не тільки яскраве оформлення, але і простий, зручний інтерфейс, продуману структуру. Сторінка повністю відповідає вимогливим користувачам і ефективно виконує поставлені завдання.

Корпоративні сайти

Корпоративний сайт - спосіб ефективно і оригінально представити бренд або організацію в інтернеті. Головна мета ресурсу:

 •  Залучення нових клієнтів.
 •  Зміцнення співпраці.
 •  Розвиток бізнесу.
 •  Надання актуальної інформації.

Мета розробки сторінки в повній мірі залежить від потреб компанії і бажань керівництва. У числі поставлених завдань може бути розширення сфери діяльності або вихід на новий ринок.

Ключовою відмінністю і цінністю корпоративного сайту можна сміливо назвати можливість виконання ряду завдань одночасно. Наприклад, безліч функцій дозволяють підтримувати зв'язок з клієнтами цілодобово, тримати зв'язок між співробітниками, вести робочі справи. Також ресурс може виконувати функцію інтернет-магазину і реалізовувати товари, послуги, рекламувати організацію і діяльність.

Корпоративний сайт є своєрідною, але ефективною рекламою, тому слід відповідально підходити до його розробки. Щоб отримати якісний результат, важливо звернутися до справжніх професіоналів. Замовити оригінальний і ефектний корпоративний сайт можна в студії Simplex Agency. Компанія займається розробкою ресурсів і інтернет-магазинів тривалий час і пропонує широкий спектр послуг за прийнятними розцінками.

Ключові особливості корпоративних сайтів

Корпоративний сайт - це багатофункціональний ресурс, має складну багаторівневу структуру. Сторінка виконує цілий ряд завдань:

 • Віртуальний офіс. Відвідуючи ресурс, користувач отримує максимум важливої ​​і корисної інформації про компанії. Сторінки заповнені даними про діяльність організації, перелік послуг та продуктів, актуальні акції.
 • Віртуальний каталог. Корпоративний сайт є своєрідним інтернет-магазином, де будь-яка людина може замовити потрібний товар або послугу.
 • Корисні сервіси. Ресурс надає клієнтам набір цікавих сервісів для спілкування, пошуку інформації та даних (форуми, консультації, калькулятори).

Грамотний сайт націлений на підвищення довіри до бренду і його впізнанності, просування продукції та послуг. Крім цього, ресурс здатний збільшити ефективність робочих процесів шляхом використання особистих кабінетів, корпоративних чатів і віддаленої роботи.

Основні завдання корпоративного сайту

Кожен корпоративний сайт індивідуальний і розробляється під специфіку діяльності конкретної компанії. Завдання сторінки в повній мірі залежать від цілей організації і типу бізнесу. Однак існує перелік основних завдань:

 1. Поліпшення іміджу. Використання елементів фірмового стилю, надання основної інформації про організацію дозволить сформувати правильний імідж і зміцнити позиції серед конкурентів, збільшити лояльність і довіру клієнтів. Корпоративний сайт допоможе просунути стиль і цінності, зробити бренд більш відомим і впізнаваним. Грамотний і красиво оформлений ресурс забезпечить правильне сприйняття бренду.
 2. Розширення клієнтської бази. Дані про компанії та діяльності, умови співпраці і роботи можуть стати корисними, цікавими для людей. Додатковий розділ на корпоративному сайті з актуальними контактами або онлайн сервіс для спілкування дозволять швидко зв'язатися з співробітниками і отримати відповіді на будь-які питання. Також користується попитом форма для зворотного зв'язку. В цілому, кожен елемент відіграє важливу роль і допомагає знайти партнерів і клієнтів, сконцентрувати і утримати їх увагу.
 3. Надання корисної інформації. Можна зробити корпоративний сайт з будь-яким обсягом інформаційного контенту. Як показує практика, чим краще розкриті дані про організацію, тим краще для залучення ЦА. Відвідувачу важливо знайти повну і актуальну інформацію про діяльність організації, пропонованих послугах і товарах. Якщо даних достатньо, то немає необхідності звертатися до співробітників фірми для уточнення деталей. Таким чином, можна значно знизити навантаження на персонал. На ресурсі може бути будь-яке число розділів, головне - піднести максимум корисної та цікавої інформації.
 4. Продаж послуг, товарів. Сьогодні можна замовити корпоративний сайт в Києві, який стане доступною і ефективною площадкою для реклами. Необхідно вказати інформацію про продукт, актуальні акції та унікальні пропозиції. Реклама такого типу буде коштувати значно дешевше, і приносити хороший прибуток. Ресурс може мати будь-які функції, в тому числі для виконання прямих продажів.
 5. Пошук і залучення співробітників. Власний корпоративний сайт дозволить швидко знаходити і наймати нових співробітників в команду. Тобто, організація може повністю відмовитися від дорогих послуг рекрутингових форм. Скорочуються витрати і час на пошук нових людей - досить створити і грамотно оформити відповідний розділ, вказати актуальну інформацію про вакансії і вимоги по відношенню до співробітників.

Сьогодні будь-яка компанія, незалежно від фінансових можливостей і сфери діяльності, має можливість замовити корпоративний сайт абсолютно недорого і швидко вирішити поставлені завдання.

Етапи створення корпоративного сайту

Студія Simplex Agency відповідально підходить до створення корпоративних сайтів. Обов'язково враховуються переваги і вимоги замовника, основні деталі завжди обговорюються і узгоджуються в індивідуальному порядку. Кожен замовник самостійно може контролювати процес розробки і звертати увагу на певні нюанси.

Правильно створити корпоративний сайт складно - трудомісткий процес складається з цілого ряду етапів і вимагає якісного виконання кожної дії. Слід детальніше розглянути основні етапи:

 1. Обговорення деталей проекту. Консультація з клієнтом і постановка задачі, обговорення ключових моментів.
 2. Підписання офіційного договору. Вказується перелік робіт, точна сума і термін здачі проекту.
 3. Розробка. Створюється і затверджується дизайн, розробляється прототип корпоративного сайту.
 4. Програмна розробка. Моделюється готове рішення з урахуванням побажань і переваг клієнта, напрацювання переносяться в цифрову площину.
 5. Запуск на пробному домені. Ознайомлення зі сторінкою, перевірка і доробка.
 6. Наповнення контентом. Завантажується текстова та графічна інформація.
 7. Просування. Сторінка просувається в популярних пошукових системах і активно виводиться в ТОП видачі.

Кожен етап має величезне значення і якість виконання в повній мірі впливає на підсумковий результат. Реалізація проекту на високому рівні вимагає відповідального підходу, професійних дій і виконання великого обсягу роботи.

Скільки коштує створення корпоративного сайту?

Корпоративні сайти потрібні всім компаніям, які прагнуть бути відомими і популярними. Сьогодні власна сторінка в мережі є своєрідною візитною карткою, доступною кожній людині цілодобово. Ресурс повинен бути якісним і привабливим, тому грамотна сторінка коштує досить дорого.

Ціна корпоративного сайту залежить від:

 • Обсягу роботи.
 • Складнощі дизайну.
 • Поставлених завдань.
 • Наявності адаптивної верстки для мобільних пристроїв.
 • Складнощі SEO оптимізації.
 • Кількості контенту.

Вирішуючи купити корпоративний сайт, кожна компанія отримує повноцінний і багатофункціональний ресурс, готовий для наповнення контентом і подальшого просування в інтернеті.

Дізнатися точну вартість проекту можна тільки після повноцінної консультації з фахівцями. Ціна формується після узгодження технічного завдання, ключових нюансів і поставлених завдань. Терміни виконання роботи також залежать від складності проекту і обсягу майбутніх робіт. При необхідності корпоративний сайт може бути виконаний максимально швидко.

Розробка корпоративного сайту в Simplex Agency

Корпоративний сайт є необхідністю і здатний поліпшити репутацію і статус компанії, збільшити довіру клієнтів. Для цього необхідно звернутися за розробкою ресурсу до досвідчених фахівців. Студія Simplex Agency пропонує широкий спектр послуг зі створення інтернет-сторінок. У нас можна замовити корпоративний сайт в Києві за доступною ціною і отримати якісний результат.

У компанії Simplex Agency працюють кваліфіковані фахівці з відповідними знаннями та навичками. Клієнти обирають нас за цілою низкою причин:

 1. Індивідуальний підхід. Кожен проект виходить унікальним - ми не використовуємо шаблони. Обов'язково враховуються вимоги і побажання клієнтів.
 2. Грамотна структура. Готовий корпоративний сайт має простий і зрозумілий для користувачів інтерфейс. Будь-яка людина може швидко знайти потрібну інформацію.
 3. Підготовка до просування. Ресурси повністю готові до подальшої розкрутки в мережі для залучення цільової аудиторії і збільшення продажів.
 4. Адаптивна верстка. Кожен ресурс коректно відображається і швидко працює на будь-яких типах пристроїв. Таким чином, на сторінку можна потрапити, як з мобільного телефону, так і з ПК.
 5. Доступна вартість. Шляхом скорочення витрат і оптимізації витрат фахівцям студії Simplex Agency вдалося знизити розцінки на виконання роботи. Вартість послуг по розробці доступна кожній людині.

Хочете недорого замовити корпоративний сайт в Києві? Тоді швидше звертайтеся в компанію Simplex Agency!

Фахівці створять унікальний сайт під ключ з урахуванням вимог і побажань. Головне завдання клієнта - точно розповісти про власні переваги і в результаті отримати грамотний, яскравий і привабливий корпоративний сайт. Ідеальний варіант для старту і просування бізнесу в мережі!