Бізнес з розеткою

Володієте інтернет-магазином і прагнете розвиватися? Або тільки починаєте продаж товарів в мережі? У будь-якому випадку слід звернути увагу на бізнес з розеткою. На великому маркетплейсі можна розмістити товари і стрімко збільшити обсяг продажів. Не має значення, який оборот у підприємства, скільки товарів в каталозі і яка кількість людей в штаті. Будь-яка приватна особа або компанія можуть стати важливим партнером і почати продавати на розетці. Оффлайн-магазин також не стане перешкодою - головне правильно розмістити товари, вказати актуальні розцінки і ваш продукт побачать тисячі користувачів.

Бізнес з розеткою: особливості співпраці

Rozetka - один з найбільших інтернет-магазинів в Україні. Компанія стрімко розвивається і пропонує користувачам продавати товари на її сайті. Будь-яка людина може подати заявку і почати співпрацю з розеткою на вигідних умовах. Слід детальніше розібратися в питанні, як продавати на розетці і зрозуміти, що для цього потрібно.

Сьогодні продажі на розетці здійснюються швидко і ефективно. Можна в кілька кліків:

 •   Додавати товари.
 •   Змінювати розцінки.
 •   Управляти описами.

Робота повністю автоматизована і не вимагає особливих зусиль. Однак домогтися такого результату і правильно налагодити робочі процеси досить важко. Складнощі виникають практично відразу, адже навіть викласти товари на розетці не так просто, як може здатися на перший погляд.

Якщо хочете торгувати на розетці і отримувати високий дохід, то буде потрібна допомога професіоналів. Студія Simplex Agency надає кваліфіковані послуги і допомагає налагодити продаж товарів через Rozetka. Разом з нами вдасться реалізувати будь-який продукт з мінімальними витратами часу і фінансів, без залучення програмістів і розробників.

Чому обирають Rozetka?

Інтернет-магазин Rozetka користується великим попитом як серед користувачів, так і серед підприємців. Висока популярність обумовлена ​​наступними факторами:

 •   Ефективний канал продажів. Для компаній та невеликих інтернет-магазинів Rozetka може стати додатковим каналом продажів.
 •   Швидка окупність. Запустити продаж товарів на розетці можна з мінімальними вкладеннями. Витрати швидко окупаються і людина з перших днів починає отримувати дохід.
 •   Широке охоплення. Щомісяця майданчик відвідують понад 50 мільйонів користувачів. Потенційні клієнти щодня потрапляють на сайт в пошуках необхідних товарів.
 •   Висока конверсія трафіку. Підприємці зобов'язуються платити мінімальний щомісячний внесок. В основному оплата здійснюється тільки за виконані замовлення.
 •   Легкий старт. Почати продавати товар на розетці може будь-яка людина. Для роботи з таким каналом продажів не потрібні окремі співробітники.

Rozetka надає масу можливостей для сучасних підприємців. Разом з таким сайтом вести бізнес в інтернеті і продавати товари значно простіше.

Кому підійде бізнес з розеткою?

Багато компаній і приватні особи намагаються дізнатися, як стати продавцем на розетці, щоб пропонувати власні товари. Високий попит обумовлений широкими можливостями платформи. Бізнес з розеткою підійде для:

 •   Інтернет-магазину. Особистий кабінет на сайті інтегрується з програмою обліку або CRM системою. Rozetka стане повноцінним каналом продажів, дозволить залучити нових клієнтів і збільшити дохід.
 •   Оффлайн-магазину. Маркетплейс дає можливість швидко вийти на мережевий ринок offline ритейлу і запустити продаж товарів з мінімальними фінансовими витратами.
 •   Оптовиків, імпортерів, дистриб'юторів. Незалежно від обсягу продажів, асортименту та типу товарів, можна вийти на абсолютно новий, швидко зростаючий ринок.

Співпраця з розеткою є трендом в онлайн-торгівлі і дозволяє заробляти хороші гроші.

Вже зареєструвалися на сайті, але не знаєте, як вивантажити товари і почати продавати? У такій ситуації слід звернутися до професіоналів за кваліфікованою допомогою. Компанія Simplex Agency і команда досвідчених фахівців допоможуть правильно налаштувати особистий кабінет, навчать працювати з сайтом і продавати на розетці будь-які товари.

Процес підключення до Розетці

Щоб розібратися, як продавати свій товар на розетці і почати реалізовувати власний продукт, необхідно ознайомиться з нижче вказаними переліком дій. Кожен етап має свої особливості і вимагає відповідального підходу:

 •   Реєстрація на Rozetka. Необхідно підключитися до маркетплейсу і створити особистий кабінет. На сайті буде потрібно вказати основну інформацію про компанію та інші дані.
 •   Підписання договору. Розетка вимагає надання переліку документів. Після узгоджень питань сторони підписують договір і розпочинають співпрацю.
 •   Вивантаження товарів. Далі відбувається вивантаження товарів відповідно до вимог інтернет-магазину. Зручні інструменти дозволяють швидко виконувати подібну роботу.
 •   Запуск продажів. Після завершення тривалої підготовки починається старт продажів. При правильному налаштуванні система буде ефективно працювати і забезпечить великим потоком клієнтів.

Маючи розуміння того, як виставити товар на розетці і як його продавати, можна приступати до збільшення продажів. Відповідні навички і знання дозволять бути краще і ефективніше конкурентів.

Особливості реєстрації на сайті

Перш ніж почати продавати на розетці, необхідно пройти реєстрацію. Процес має свої нюанси і їх слід враховувати. Необхідно перейти у вкладку «Продавати на Rozetka», що розташована знизу. Форма реєстрації стандартна і не вимагає детального розгляду. Особливу увагу слід приділити заповненню особистої інформації та даних про компанії.

Основні дані розташовуються в розділі «Показати ваші риси і переваги» і грають ключову роль при виборі партнера для співпраці. Слід вказати інформацію, що говорить про вас як про надійного, чесного продавця:

 •   Оперативна доставка товарів.
 •   Послуги власного кур'єра.
 •   Реальний магазин.
 •   Власний склад.

Важливо зробити акцент на перевагах, що будуть характеризувати компанію, показувати з хорошого боку і сприяти продажу товарів на розетці. Досить вказати не більше 5-6 грамотно складених пропозицій.

Умови співпраці з Rozetka

Розміщення і продаж товару на Розетці здійснюється на платній основі. Співпрацюючи з платформою, кожен користувач робить 2 види платежів:

 •   Доступ до сайту і функціоналу - 120 гривень на місяць.
 •   Оплата за роботу під торговою маркою Rozetka.

Другий тип платежів розраховується індивідуально, в повній мірі залежить від суми, категорії і складає 5-20%.

У власному кабінеті кожен користувач відкриває два рахунки. Один використовується для щомісячного списання комісії. Фіксована сума списується в автоматичному порядку в кінці місяця.

Технічні труднощі

Співпраця з розеткою зручно тим, що на сайт можна вивантажувати дані з будь-якої платформи:

 •     1С-Бітрікс.
 • Open Cart.
 • CS Cart.

Майданчик повністю сумісний і працює з основними платформами, призначеними для інтернет-магазинів.

Окрему увагу слід приділити вимогам до розміщення контенту. Необхідно розглянути наступні моменти:

 1.   Зміна назви. Щоб торгувати на розетці, необхідно придумати для компанії нову назву і логотип. Правила платформи забороняють використовувати актуальні дані. Такий підхід не дозволяє інтернет-магазинах отримати безкоштовну рекламу і, відповідно, співпрацювати з клієнтами поза платформи.
 2.   Повна назва. Кожна картка товару повинна містити максимум інформації. Обов'язково вказується назва, бренд, артикул виробника і повна характеристика. Мають значення кожна цифра і буква, в тому числі регістр.
 3.   Картинки. Перш ніж викласти товари на розетці, слід переконатися, що фото чітке і якісне, зроблено на білому фоні.

     4   . Характеристики з фільтрами. Платформа фільтрує продукцію за характеристиками і вивантажуються товари відповідно до строгих умов. Контент повинен бути адаптований під фільтрацію на сайті.

Щоб ефективно продавати на розетці, необхідно грамотно налаштувати особистий кабінет, правильно оформити та вивантажити товари. Самостійно виконати таку роботу недосвідченому користувачу досить складно. Тому важливо звернутися до професіоналів за кваліфікованою допомогою.

Чому слід вибрати Simplex Agency?

Компанія Simplex Agency працює в цій сфері тривалий час і має прекрасну репутацію. Команда професіоналів впроваджує і використовує ефективні рішення для розвитку бізнесу в мережі. Ми надаємо кваліфіковану допомогу і сприяємо запуску товарного бізнесу з розеткою, допомагаємо налагодити роботу і збільшити продажі. Клієнти звертаються до нас по цілому ряду причин:

 •   Розширення ринку збуту. Тисячі користувачів щодня відвідує платформу з метою придбання конкретних товарів.
 •   Економія часу і коштів. Досвідчені фахівці виконають всю роботу самостійно на високому рівні.
 •   Зручна робота із замовленнями. Єдиний особистий кабінет дозволяє швидко і просто керувати заявками, підтримувати зворотній зв'язок з клієнтами.

Студія Simplex Agency надає повний спектр послуг і пропонує комплексні рішення «під ключ». Разом з нами будь-яка компанія або інтернет-магазин зможуть швидко запустити бізнес з розеткою і вийти на пристойний фінансовий дохід.