Додаток TikTok активно розвивається і користується високим попитом серед користувачів. Є третім за популярністю додатком для Android і найбільш викачуваним для iOS, випереджаючи Instagram і WhatsApp. Аудиторія TikTok становить понад 500 млн користувачів по всьому світу, мільйони людей щодня заходять і користуються додатком. Абсолютно новий майданчик можна ефективно використовувати для просування бізнесу. Висока активність, низька вартість реклами та ефективність - ключові переваги просування в tik tok. Додаток тільки набирає обертів, швидко збільшується аудиторія і кількість контенту в різних напрямках.

Особливості просування в Tiktok

Концепція TikTok в основному представлена ​​короткими відеозаписами під популярні музичні треки. Молодь записує і викладає креативні аматорські кліпи. Однак сьогодні додаток здається чимось більшим - це повноцінна субкультура, де є унікальні зірки з багатомільйонними аудиторіями.

Компанії та бренди починають звертати увагу на просування в tik tok, але є одна ключова претензія - занадто молода аудиторія. Близько 40% користувачів додатка до 18-ти років. Тут необхідно враховувати наступні моменти:

 1. У багатьох сферах тінейджери є повноцінною складовою аудиторії - одяг, косметика, заходи, освіту.
 2. Сегмент 14-24 років вкрай недооцінений по ряду факторів. По-перше, підлітки мають свої гроші від підробітків чи батьків. По-друге, активне покоління постачає ідеями батьків: в який магазин піти, де замовити готову їжу, куди поїхати на відпочинок.
 3. Instagram і Facebook також почали свою діяльність в якості студентських мереж. В результаті відбулося неминуче - школярі та студенти виросли разом з мережею.

Платформа ТікТок стрімко розвивається, розширюється функціонал, лояльність аудиторії знаходиться на високому рівні. Саме тому реклама в тік ток має високу ефективність і вкрай вигідна для бізнесу.

Не знаєте, як запустити рекламу в тик ток, просунути власний товар або бренд? Тоді звертайтеся в маркетингове агентство Simplex Agency! Команда фахівців займається комплексним просуванням в соціальних мережах. Ми надамо кваліфіковану допомогу і допоможемо з tik tok просуванням.

Інтеграція бізнесу в Tik-Tok

Маркетологи і підприємці, які відчули нову платформу, прийшли до висновку, що просуватися в ТікТоке досить складно. Платформа орієнтується на аудиторію і її активність, намагається залучити нових користувачів і збільшити їх число. Однак реклама в тік ток вкрай затребувана і ідеально підходить для таких сфер:

 • Массмаркет з подарунками.
 • Доступний fashion.
 • Косметика і аксесуари.
 • Інфобізнес.

Для ефективного просування будь-який продукт, незалежно від специфіки, потрібно правильно інтегрувати в популярні формати. Сюди входять скетчі, жарти, Челленджі та інше, також необхідно пам'ятати про обмеження в 15 секунд.

Важливо щоб реклама в тік ток не виглядала дивно, натягнуто, неприродньо. Слід мінімум уваги приділяти продажу, краще розважити і здивувати аудиторію, принести позитивні емоції. У молодого покоління, яке значно відрізняється від старшої аудиторії, ефект «хочу» не виникає сам по собі. Оптимальним варіантом просування в tik tok є «особа-бренд», коли людина асоціюється з певними послугами. Такий підхід формує ексклюзивність і олюднює продукт.

Формати просування на платформі TikTok

Платформа TikTok здатна забезпечити швидке і ефективне просування бізнесу або бренду в мережі. Сайт є універсальним рішенням для розкрутки, підходить підприємцям, блогерам, артистам. Короткі відео займають мінімум часу, однак здатні розсмішити людину і піднести певну інформацію. Просування в tik tok ведеться по кількох напрямом:

 • Створення цікавого контенту.
 • Таргетована реклама.
 • Піар в інших акаунтах.

Для максимальної ефективності розкрутку слід довірити професіоналам. Наприклад, таргетована реклама в тік ток вимагає наявності відповідних знань. Необхідно правильно визначити цільову аудиторію і підібрати до неї «ключ». Проста накрутка лайків, підписників і переглядів ніколи не приведе до бажаного повноцінному результату.

Hashtag Challenge

Ключовим напрямком просування в tik tok є створення і проведення різноманітних Челленджів. Задумка реалізується в такий спосіб:

 • Користувач записує ролик.
 • Додає тематичні хештеги.
 • Публікує відео в соціальній мережі.

Користувачі беруть участь, передають челлендж іншим людям і поширюють ідеї по всій мережі. Відомі компанії і бренди регулярно запускають подібні челленджі в якості реклами в тик ток для збільшення лояльності та довіри, просування і популяризації товарів. Наприклад, компанія з виробництва зубної пасти Colgate недавно придумала свій челлендж #ColgatePlaxChallenge. Створюючи Hashtag Challenge, компанія може купити хештег або банер на офіційній сторінці платформи.

Таргетована реклама

Одним з основних методів просування є таргетинг в тик ток. Офіційна реклама має свої особливості і доступна лише обмеженому колу користувачів. Даний фактор пов'язаний з тим, що будь-які заявки розглядаються тільки вручну і затверджуються протягом декількох днів. Щоб запустити таргет в тик ток, необхідно створити власний аккаунт і подати відповідну заявку. Сьогодні доступні два формати реклами:

 • Фотореклама.
 • Відеореклама.

Детальніше ознайомитись з умовами можна на офіційному сайті або звернувшись до фахівців компанії Simplex Agency.

Інтерфейс рекламного кабінету ТікТок нагадує Facebook, тому проблеми з зручністю відсутні. Ціна таргетованої реклами в тик ток знаходиться на прийнятному рівні і доступна багатьом компаніям. Аккаунт рекламодавця активно розвивається, впроваджуються нові функції і настройки, слід уважно стежити за змінами і приймати до уваги нововведення.

Нативні розміщення у блогерів

Інтеграція у блогерів є ефективним методом просування в tik tok для будь-яких брендів. Слід уважно вибирати акаунти для розміщення, звертати увагу на число лайків, а не підписників. Такий підхід обумовлений алгоритмами платформи - коли користувач лайкає відео на певній сторінці, новий контент завжди потрапляє в рекомендації.

Співпраця з блогерами є альтернативним варіантом tik tok просування для компаній з маленьким фінансовим бюджетом. При рівній кількості передплатників вартість реклами в ТікТоке в кілька разів нижче, ніж в Instagram. Головне знайти живі, активні канали та правильно відібрати їх по ряду критеріїв:

 • Регіон аудиторії.
 • Активність користувачів.
 • Кількість лайків.

Платформа досить молода, однак ринок реклами в тик ток сформувався і продовжує розвиватися. Здобути популярність може будь-який користувач або бренд, без накруток і інших небезпечних методів просування. Головне створювати актуальний, цікавий і веселий контент для людей.

Послуги компанії Simplex Agency

Маркетингове агентство Simplex Agency займається просуванням в соціальних мережах тривалий час і має прекрасну репутацію. Якщо не знаєте, як запустити рекламу в тік ток і ефективно просунути сторінку, то сміливо звертайтеся до нас. Команда фахівців розробить унікальну стратегію і допоможе вивести бренд або товар в ТОП. Клієнти обирають компанію Simplex Agency для просування в tik tok з наступних причин:

 • Індивідуальний підхід.
 • Досвідчені співробітники.
 • Сучасні методи просування.
 • Прийнятна цінова політика.
 • Гарантія результату.

Ми допоможемо створити креативний контент, грамотно налаштуємо таргетовану рекламу в тік ток і швидко знайдемо потрібних користувачів в будь-якій країні.

Ефективне просування в tik tok дозволить знайти цільову аудиторію для вашого бізнесу. Головне з відповідальністю підійти до даного питання і звернутися до професіоналів. Аудиторія платформи досить своєрідна і звичні ідеї можуть з тріском провалитися. Компанія Simplex Agency вивчить зворотній напрямок, проаналізує конкурентів і забезпечить ефективний результат.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *