Кампанія Google Ads працює не тільки з рекламним аккаунтом, але особливо на етапі підготовки, а також поза ним. Перш ніж почати свою першу кампанію, потрібно підготуватися до неї в декількох областях, про які буде розказано в статті нижче.

 

як підготувати кампанії Google

  1. Встановіть цілі кампанії

Кампанія - Google Ads - це не самоціль, а інструмент для досягнення поставлених цілей. Ви, ймовірно, хотіли б отримати високий прибуток завдяки цьому, дізнатися і зрозуміти своїх клієнтів краще і просувати бренд в Інтернеті. Зрозуміло, але все ж занадто загальне. Подумайте, який ваша намір? Може бути, купувати 20 клієнтів в тиждень? Отримання щомісячних продажів від кампанії? Отримайте 500 000 показів точно націлених банерів за 2 місяці?

 

Постарайтеся сформулювати свої цілі вимірюваних і своєчасним чином, але не приймайте космічні, нереальні цифри. На цьому етапі не намагайтеся все точно розрахувати - подумайте про задоволення (досить) реальних значень. Ваші наміри будуть попередньо підтверджені бюджетом, який ви можете витратити на досягнення цих цілей, і даними про ставки кліків. Звичайно, ви повинні пам'ятати, що це всього лише два фактори, які використовуються для оцінки.

 

Ви також повинні взяти до уваги немонетарні фактори, такі як посилення конкуренції, сезонність в галузі або непередбачені проблеми з сайтом. Якщо ви замовите розцінки на діяльність агентства, ви, ймовірно, зможете розраховувати на більш точні оцінки, засновані на проведенні діяльності в конкретній галузі.

 

  1. Налаштування сайту

Немає гарного сайту = немає хороших результатів. Це стосується питань UX і самої пропозиції. Постарайтеся, щоб ваш сайт краще відповідав вашим цілям. Якщо ви хочете збільшити продажі, шлях покупок на рівні кошика повинен бути прозорим і максимально коротким, а ціни на вашому сайті - конкурентоспроможними.

 

Хочете просувати конкретний продукт або послугу? Зробіть так, щоб вони виділялися на вашому сайті, щоб відвідувачі помітили їх. Не ставте стіну тексту Вікіпедії на своєму сайті - постарайтеся донести інформацію привабливим способом. Подумайте, що буде найбільш важливим для потенційного клієнта в контексті вашої пропозиції. Нехай зміст буде природним, але добре продуманим. Спробуйте включити в текст цінні ключові слова, так як це впливає на якісний результат більш пізньої кампанії. Тут ви дізнаєтеся, чому вашому магазину потрібен копірайтинг і привабливий контент, і ось як SEO копірайтинг важливий для вашого сайту. Також подбайте про швидкість завантаження сторінки і адаптуйте її під мобільні пристрої.

 

  1. Впровадження аналітики

Без впровадження аналітичних інструментів ви будете як дитина в тумані - як ніби ви щось побачите, але без будь-яких подробиць. Два обов'язкових інструменту, які рекомендується впровадити, - це добре відомі Google Analytics і Google Tag Manager.

 

Google Analytics дозволить вам збирати дані про відвідувачів вашого сайту і їх переміщеннях по ньому, створювати списки ремаркетингу і цілі кампанії.

 

Google Tag Manager - це інструмент, який відмінно працює з Google Analytics в області постановки цінних цілей на вашому сайті. Це дозволяє вимірювати практично всі дії, що вживаються відвідувачами сайту. Звичайно, список аналітичних інструментів, які ви будете використовувати, може бути довшим. Варто звернути увагу на такі товари, як HotJar, SEMSTORM або Yandex Metrica.

 

Діяльність облікового запису Google

 

  1. Створення облікового запису Google Ads та підключення платежів

Ймовірно, самий інтуїтивний крок в цьому короткому списку. Увійдіть на https://ads.google.com/ з усіма необхідними даними, такими як адреса електронної пошти та назву компанії. На цьому етапі найбільш важливим кроком буде правильне підключення платежу, оскільки без нього ви не зможете перейти до побудови кампаній і показу реклами. Виберіть спосіб оплати, який ви хочете призначити для свого облікового запису - кредитну або дебетову карту, вкажіть реквізити компанії і контактні дані особи, відповідальної за контакт в питаннях врегулювання.

 

  1. Структура рахунку

Виконавши кроки, описані вище, ви готові почати створення своєї кампанії. Спробуйте зіставити типи кампаній і їх структуру з раніше встановленими цілями, виберіть правильні ключові слова, використовуючи стратегії збіги і призначення ставок. Пишіть обнадійливі оголошення і не забувайте про рекламні розширеннях, щоб показати більше інформації і зайняти місце для реклами. Крім того, не забудьте прив'язати свого облікового запису Google Ads до свого облікового запису Google Analytics і імпортувати будь-які цілі конверсії.

 

Ви запускали кампанію? Пам'ятайте, що це тільки верхівка айсберга. Щоб зробити заходи максимально ефективними, не можна забувати аналізувати результати, регулярно оптимізувати і тестувати нові продукти на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *